Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Griffe, skręcona kostka, wczoraj odpoczywałem żeby mi opuchlizna zeszła :wallbash:

 

Ortopeda zalecił 3-4 tygodnie o kulach. Ale stwierdziłem że już się lepiej czuje i że auto już umyć mogę :mrgreen:

 

wrzuciłem dwa złote, wziąłem lance, kulę wstawiłem do tego stojaka na lance :) żeby mi nie przeszkadzała. Jakoś kuśtykałem dookoła auta :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, odpuść może to sobotnie mycie autka. Ja swego czasu też zbagatelizowałem skręconą kostkę i w piłkę grałem... Takie oczy po którymś kopnięciu miałem: :shock:

Generalnie później dość długą przerwę od kopanej musiałem sobie zrobić bo jednak staw skokowy dostał ostro popalić...

Odczekaj jeszcze z tydzień i do roboty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o straszenie ale uwierz mi że daje po psychice jak człowiek całe życie mega aktywny fizycznie w młodym wieku(mówie o sobie) w ciągu ok dwóch tygodni nagle nie jest w stanie zrobić przysiadu.. :/

Nie życzę nikomu..mnie to już tak coś teraz pech dopadł..straciłem robote i kolano padło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima na pokladzie :wink:

 

 

Wpadl shadow :)

 

wersja glass czyli w polysku :wink:

 

Jest wszystko lacznie z lusterkami w idealnym stanie ktore tez sie roznia - samo mocowanie jak i obramowka lusterka w polysku.

 

komplet z polifta 2009,ale nie przeszkadza bo pasuje,a przynajmniej swiezak.

 

tvnv.jpg

gqg8.jpg

tn7w.jpg

o2s4.jpg

6i0y.jpg

lr74.jpg

mrc2.jpg

jl2e.JPG

3mt1.jpg

ij2a.jpg

jp6c.jpg

xfaj.jpg

qpqp.jpg

87ep.jpg

8gnd.jpg

 

 

 

Z efektu jestem mega zadowlony,shadow to shadow - do moich ciemnych szyb swietnie sie komponuje :wink:

 

Jutro zamontuje lusterka i bedzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO-Team spoko najgorsze pierwsze skrecenie potem juz leci z gorki, jak swego czasu intensywnie gralem w kosza to nawet jak za ktoryms tam skrecilem tylko szybko do mrozenia i dalej na boisko ;)

 

Dla Ciebie kup sobie kompres chlodzacy tzw zela, kosztuje w aptece kolo 5 zl wrzucasz do zamrazalnika i mroz ten staw ile wlezie, szybciej Ci krwiak i opuchlizna zejdzie ;) Jak Cie bardzo naiwania to zrob USG czy czasem ktores wiezadlo nie poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.