Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

lakikwap, podałeś trochę zły przykład zależy w jaką część auta uderzy ten który wyprzedzał. Nie jest zawsze skręcającego wina - chociaż dla mnie trochę dziwne. Znajomy miał taką sytuację i niestety nic nie zdziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jest zawsze skręcającego wina
Z tego co pamiętam to samochód musi być pod jakimś kątem w trakcie uderzenia, żeby zakwalifikowano winę albo w jedną albo w drugą.

 

Co do lamp :) Fajnie to wygląda, ale osobiście lampy mrugające wszystkie w jednym kolorze mnie strasznie drażnią. Z rana kiedy jadę "pod słońce" nic nie widać na drodze, kiedy spotka się takiego "amerykańca" :P Osobiście bałbym się zakładać coś takiego w razie stłuczki/wypadku/kolizji czy nawet kontroli upierdliwego pana władzy. Niemniej wygląd w cieniu jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap Akurat nie masz racji z tym skręcaniem. Ja w zeszłym roku miałem taki przypadek, że skręcałem w lewo i wjechał we mnie gość wyprzedzający sznur samochodów, oczywiście na ciągłej. Cała wina spadła na niego, u mnie czyste konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zielone żarówki są 3 opcje (przynajmniej takie ja znam)

 

- żarówka LED (można dostać bez problemu zielone, wada taka, że świecą punktowo)

- zielony kapturek (kondon ;) ) na żarówkę (kiedyś bez problemu do kupienia w sklepach moto, ale nie wiem pod jaką nazwą w internetach szukać)

- najlepsza (i najprostsza) opcja - spray do malowania żarówek, ja polecam marki motip (wystarczy w allegro wpisać "lakier do żarówek" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie zrobiłem ale zaczynam robić...

 

Z okazji urodzin postanowiłem zrobić sobie prezent ;)

 

LvvdC6t.jpg

 

A w kartonach dwa fotele Bimarco Expert, pasy szelkowe 4 pkt OMP Racing 4M, oprócz tego mocowania foteli by STAFFA...

 

tuAwT9Y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie zrobiłem ale zaczynam robić...

 

Z okazji urodzin postanowiłem zrobić sobie prezent ;)

Fajny prezent. Kiedyś rozważałeś sprzedaż S4, temat pewnie nieaktualny?

 

Nie, na pewno zostaje na jeszcze trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór z koleżanką. Obrobiłem 1 zostały jeszcze 3

Chyba za stary jestem, bo mam inne wyobrażenie o tym co można robić podczas wieczorów z koleżanką if y.ou know what i mean :-]

 

to wlasnie chcialem napisac, chyba ze obrobili tylko jedną bo potem co innego obrabiali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO-Team, "wymaziane" tylko od frontu , bo bębny nie były malowane to tylko zimówki . A jak odpadną to wyważy się jeszcze raz .

 

Pimps, to już wiem dlaczego Cee'd tak mi się kiedyś gdzieś rzucił w oko na mieście , nie sądziłem że jest tu kilka osób z Tarnowa . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Ceed... mniam. Piękne autko Pimps, sam się powoli przymierzam :good:

 

A wczoraj w Leonie:

- nowe żarówki Tungsram H7 Megalight Ultra +120%,

- nowe wycieraczki przód Alca Heyner All Seasons 530/450,

- RainX na szyby (przód x2),

- AG Bumper Care na gumy wokół szyb.

.... i do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ - dzięki

skiba - nie szkoda bo był czas więc je zmieniłem. Jak spadnie pierwszy płatek śniegu to będzie setki ludzi stało w kolejkach do zmiany, a że kupowałem nowe opony to nałożenie i wyważenie miałem w cenie więc od razu założyłem. Średnio w roku robię 10 000 km czyli 5 na zimowych i 5 na letnich to może tak bardzo się nie zetrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.