Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prep z tego co pamiętam nie pachnie tak jak eraser

 

Kurcze, używałem oba, ale nie w tym samym czasie. Po Twoim poście oba powąchałem razem, i fakt: Eraser trochę ma intensywniejszy zapach, ale wg mnie jest to coś podobnego (przynajmniej jeśli chodzi o zapach ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia poważniejsza akcja na świeżym powietrzu w tym sezonie detailingowym a było:

Mycie SG Sleek Bubbly PCB (tu miłe zaskoczenie spisał się wyjątkowo dobrze do zapachu muszę się przyzwyczaić natomiast pod każdym innym względem Pobił mojego faworyta czyli AF Lather)

Glinki i inne takie

AF Tough Perp

FK 1000HP

BSD

AF Finale (chyba dla przyjemności niż dla czegoś więcej)

Gumy Gyneon Tire (twardy zawodnik aplikowany 3 tyg temu ja go APC 1:5 a ten siedzi dopiero mieszanka 1:2 dała mu rade)

 

10006526493_e5354dfaca_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a w sobotę...

Etap I i akcja "Bezdotyk za 5taka":

- na felgi i opony koktajl Tenzi Truck + Red Devil + H2O 1:1:3 (jest moc),

- ichnia piana co by miesięczny syf odspoić i spłukać.

 

Ewakuacja 1 km na działkę ojca, a tam etap II:

- mycie właściwe felg przy użyciu preparatu do felg W5, pędzla i fibrowej rękawicy,

- na przednią szybę ww. koktajl by zrobić fatality resztkom 5-miesięcznego RainXa, później AG CGP ręcznie na filcu,

- pędzelkowanie wnęk drzwiowych przy użyciu SG Lime APC 1:10 (tutaj BSD ma się dobrze),

- Marolex + Magi,

- dwa wiadra + futrzak od CarPro + Megs Gold Class (zapach znakomity, domywanie i śliskość OK, ale piana bida z nendzom) + suszenie Flufferem,

- jako że nakładanego w połowie lipca PNSa praktycznie nie stwierdzono (1x proszek na Ehrle w Wadowicach, 1x piana na Turbo Myjni), a że na wyciucianie padła do zimy w mojej opinii za wcześnie, na całość poszedł Megs Ultimate Quik Wax, którego tester znalazłem swego czasu w paczce od SCS ;) Zapach znakomity, aplikacja i polerowanie również, zobaczymy czy wytrzyma do połowy października.

- wypolerowanie szyb od zewnątrz SG Perfect Glass Cleanerem.

 

Zdjęć nie ma bo.... bo nie :P

 

Po tym wszystkim przyjechał senior swoim nowym nabytkiem - białym C5 III - i:

- Magi z Marolexa,

- pędzelkowanie zakamarków przy użyciu Red Devila 1:10 (z białej cytryny fragmentami zaczęła się robić szaro-buro-czarna),

- dwa wiadra i Gold Class...

 

... i wreszcie po osuszeniu mogłem ocenić z czym mamy do czynienia. To czego nie było widać wcześniej pod warstwą brudu, wreszcie ujrzało światło dzienne. Cały samochód w lotnej rdzy... Dwa psiknięcia IronX na tylną klapę i "krew" leci aż miło. Mina ojca bezcenna :shock: "Bo mi lakier rozpuścisz..." :D Na jutro umówieni jesteśmy na kurację IronX + Prickbort + glinka i zobaczymy co dalej :D

 

Zdjęć też nie ma bo... bo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe odświeżenie wnętrza, kierownica, mieszek i gałka zostały wysłane do carsdream-u na obszycie a słupki do Flockart-u na zabudowę pod dwa wskaźniki i flokowanie...

 

Było:

 

ETj40vf.jpg

 

PS.Tak, wiem, ekran radia popalcowany... :-)

 

Jest:

 

kWAOFSB.jpg

 

ALiOtij.jpg

 

gPl6g6e.jpg

 

Dla mnie bomba, jestem mega zadowolony... Półka pod kierą będzie wymieniona :-)

 

Do kompletu wpadły rękawiczki OMP Grid i taki mały drobiazg jak zapach z FLGNTLT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, Jak pachną ? Dostępne w Polsce czy tylko zakupy na tej stronie ?

 

Pachnie jak guma balonowa. W Polsce jeszcze nie widziałem nigdzie...

 

A po co flokować kierownicę ? :o

 

Kierownica jest obszyta alcantarą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.