Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

kamilgt, Ori do mk4 nie ma jak wiadomo - bo rozstaw ori to 5x112 więc dochodzą adaptery, których nie chcę .

 

Tutaj mam 5x100 więc P&P ;)

 

Używki ori z tego co widziałem 2k~

 

Ja dostałem komplet za 700zł do ogarnięcia tj. malowania/polerowania i właśnie mam zamiar polerować, więc nic mi się nie będzie łuszczyło :good:

 

 

Bo ogólnie to sam wiem co znaczy "czajnis", ale sądzę, że posunięcie ok, zobaczymy po czasie ;)

 

 

 

mihnova, zależy jak kto i gdzie jeździ .

Ludzie ori prostują często jak nie potrafią jeździć, wiec co człowiek to obyczaj :mrgreen:

 

 

Btw. jeździło to na Borze 2 lata i fele są ok :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja wczoraj do Corsiny wsadziłem Złote Night Breaker`y efekt pierwszej podróży dziś po ciemku łał :shock: w porównaniu do Philipsów Night Guide które wcześniej tam siedziały

 

A masz porównanie do zwykłych NB? zastanawiam się czy jak obecne NB nie padną nie zmienić ich na te złote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeszedłem z Tungsramów Duolux, i efekt bez porównania, jeśli chodzi o barwę światła to jestem mega zadowolony ;) Jeszcze nie jeździłem z tymi żarówkami autem, także się nie wypowiem :D A no i w poniedziałek do odbioru nowe zimówki do skody Uniroyale Ms Plus 6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, Rozumiem, że po zmianie oleju nie poznałeś samochodu :-] ?

 

ja po każdej wymianie oleju nie mogę poznać auta ;).

A tak poważnie: bańka Totala to około 120 złotych, Millers około 180. Niewielka różnica a jakoś tak lepiej silnik pracuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, witaj w klubie, ach tew, one kochają blacharzy...

Mój aktualnie wygląda tak, że aż sie łezka w oku kręci... jak ja go doczyszczę...

Obrazek

No ja akurat zdecydowałem się w końcu zrobić porządek z tym tematem:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 258#351258

Na szczęście z rdzą, pomimo 13 lat, Leon nie ma większych problemòw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że brudny był już strasznie,a jednocześnie czasu mało,przeplukałem na szybko-mycie samym Zymolem tylko,bo byłem ciekaw jak się mają po trzech tyg.dwaj zawodnicy:Petes i K2 :-] -obaj solidarnie zniknęli,dosłownie...

Po osuszeniu nie wytrzymałem i poszła w ruch Prima Amigo-to naprawdę będzie mój nowy przyjaciel :good: - z braku czasu jak wspominałem,tylko na tylne błotniki i maskę,na całość Koch Quick Shine,na plastiki i opony na szybko Koch Plaststar,na szyby również preparat ze stajni Kocha,wyszło jakoś tak:

leon-2.jpg.23a02c6da92120ea7356b049cccd8a3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend na spokojnie . Porządne mycie , glinka , cleaner , wosk i dresingi . Koła Iron + woskowanie i dresingi . Szyby IPA i Rain X . Trochę detali i ogólne przygotowanie do jesieni . Po korekcie w kwietniu dalej coś się tam odbija :-] Braklo tylko ladnej pogody

y0e9.jpg

03uc.jpg

oh92.jpg

eszi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.