Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

gruby_RS, prawda. Paliwa spod znaku V i VPR przyjeżdżają ponoć czystą cysterną. Pracownicy stacji mówili, że dosypują jakiegoś proszku do zbiornika (ale ile w tym prawdy i po co to nikt nie wie) I tyle...

Niestety na "naszym" wołomińskim Shellu, wszyscy wszystko pier...ą, więc każdy z wołominiaków i okolic omija tą stacje szerokim łukiem. (Chodzi przede wszystkim o czystość i szczelność zbiorników)

 

Co do różnic w paliwach itp - proponuje pojechać na fajka pod rozlewnie paliw Między "Stary Kraszew -Wola Rasztowska" - jakie fajne cysterny stoją tam w kolejce... ;) Kilometr dalej podjeżdżają pociągi z paliwem. Jest duży parking, las, spory ruch cystern. Lepsze atrakcje niż pod MC.

 

https://maps.google.pl/maps?q=raszt%C3% ... 6,,0,33.59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SJake, ja wiem coś na temat tego w mojej okolicy. Lepiej unikać, a na pewno nie warto przepłacać za cokolwiek wyżej niż fjjuel sejf ;)

 

Co nie zmienia faktu, że po baku Nitro od razu lepiej się jeździ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stary Kraszew -Wola Rasztowska"

 

Kojarzę :P stary skrót przed czasami obwodnicy :mrgreen: Jacku, w temat paliw i różnic nie wchodzę - mamy tysiące podstron z wywodami fizyków, chemików, astrologów i bioenergoterapeutów, od racingforum zaczynając a na zastawaklub kończąc. Jednym zdaniem:

 

Dlaczego VP 100 ? BO JEST... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, piękne te zegary :shock:

Ja na shellu już nie tankuje, bo mnie bardzo obsługa irytowała.. "zaleje Panu vipałera, bedziesz Pan czuł różnicę!" i takie naciąganie.

 

BartekB, też zmieniałem, super jasno jest teraz w kabinie. Mogę wiedzieć gdzie dostałeś ten zestaw do malowania i czy są inne kolory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Co do kosmetyków zostaje przy swoim "focusowym zestawie". Glacier i inne pierdoły z SV do codziennej pielęgnacji. Miernika juz naszczęscie nie potrzbuje. Miałem pewien problem bo brata gdzies zaginął, cały dom przewrócony do góry nogami, łącznie z pralką lodówka i WC i nic, myślałem że mi ktoś go zawinął :(. Naszczęście znalazł się w najgłupszym możliwym miejscu, w szafie pod stertą kurtek, bluz w kieszeni jednej z nich, ufff całe szczęscie bo bym miał tysiaka w plecy.

 

propekMONTER, firma protector niedaleko mojej "wioski" :D, cena 119 zł, wiec tyle ile na allegro ale z tą różnicą że dostępne od ręki, wszystkie kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem na bezdotyk, a że była 21:50 (od 22 zniżka 25%) to na całego Leona poszedł oprysk z Prickborta... po 5 minutach dołączył IronX :evil:

 

0z8m.jpg

 

zw09.jpg

 

6cf1.jpg

 

vqs3.jpg

 

Po kolejnych 5 minutach "ichnia" piana i płukanie...

 

6x7o.jpg

 

h2r1.jpg

 

ygcf.jpg

 

zd2a.jpg

 

Jutro już na spokojnie na działeczce Magi z Marolexa, dwa wiadra, pędzelkowanie, glinka i jak czas pozwoli oklejenie plastików i rozdziewiczenie K2 Pro :-]

 

EDIT:

Ręce mi walą IronXem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, bardzo fajnie się tym Foliateciem maluje, ładnie kryje i dość szybko wysycha. Jaki kolor wziąłeś? U mnie carbon wleciał.

 

Pozdrawiam.

 

Najlepszy do białego = czerwony.

 

Zastanawiałem się na początku nad białym ale jednak stwierdziłem że za mało praktyczny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem auto do blacharza i lakiernika.. Sam nie wiem czy dobrze robie ładując w nie kase :dontknow:

 

Też miałem takie dylematy ;) Gdybym mógł cofnąć czas, sprzedałbym za mniejsze pięniądze, rynek aut, szczególnie w PL jest tak dziwny, że potencjalny kupiec raczej takich starań nie doceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też miałem takie dylematy ;) Gdybym mógł cofnąć czas, sprzedałbym za mniejsze pięniądze, rynek aut, szczególnie w PL jest tak dziwny, że potencjalny kupiec raczej takich starań nie doceni.

 

dlatego nie inwestuję w blacharkę i na jesieni papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.