Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Książkowo- dobę w garażu ;)

Faktycznie- różnie bywa, raz zostawiałem furę na kilkanaście h w garażu, później wyjazd na słońce itd i spływało po tygodniu, a ostatnio praktycznie zaraz po nałożeniu wyjechałem na ostry deszcz i na razie oba LSP trzymają jak złe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bieniek dawaj fotki :-]

 

dfj6.jpg

 

Wierzcie lub nie ale to jest pocacy sie wosk, po kilku godzinach wygrzewania i jednym dopolerowaniu. Zymole te wyzsze w stosunku do konkurencji poca sie jak cholera - raz na jakis czas ma to nawet swoj urok, mialem 3dni nie spieszylem sie z niczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie ale to jest pocacy sie wosk, po kilku godzinach wygrzewania i jednym dopolerowaniu. Zymole te wyzsze w stosunku do konkurencji poca sie jak cholera - raz na jakis czas ma to nawet swoj urok, mialem 3dni nie spieszylem sie z niczym ;)

 

Ostatnio miałem to samo po Glasurze, niby ~16h w garażu od nałożenia, dotarcie fibra a wystarczyła chwila na słoncu i cale auto w mazakach ;p

 

Początkowo przeraziłem się że tyle hologramów narobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik gotowy do włożenia, czekam jeszcze tylko na pospawanie osłony termicznej z lewego downpipe i na blokadę wałków...

 

23pWNi7.jpg

 

trzeba było już pomalować na czarno, jak było rozmontowane, bo teraz tak farba poodłaziła brzydko z tego końcowego elementu wychodzacego od skrzyni w kierunku tylnego napedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieniek dawaj fotki :-]

 

Obrazek

 

Wierzcie lub nie ale to jest pocacy sie wosk, po kilku godzinach wygrzewania i jednym dopolerowaniu. Zymole te wyzsze w stosunku do konkurencji poca sie jak cholera - raz na jakis czas ma to nawet swoj urok, mialem 3dni nie spieszylem sie z niczym ;)

 

To był jakoś tak wrzesień 2011 :-]

 

Po tej akcji zachciało mi się wosku Destiny...po czym go kupiłem. Jednak po bodajże dwóch aplikacjach dałem sobie z nim spokój właśnie z tego powodu, że nie mogłem go odpowiednio wypocić, dopolerować co skutkowało mocnym hologramowaniem :dontknow:

Jak testowaliśmy Destiny/Crystal Rock, po pierwszym polerowaniu, pozostawiliśmy maskę pod halogenem 2x500W bodaj na 40 minut i hologramów nie uświadczyliśmy. Zymolki niestety nie są łatwe w aplikacji.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, a czym doczyściłeś? Bo mam takie stare oponki i jakoś nie mogę się pozbyć tego brązowego koloru. Po nałożeniu dressingu ok, jako-tako to wygląda. Ale jak zejdzie, to od nowa :/

W sensie, jak to zrobić bez DuraGlossa do czyszczenia opon :) Jakiegoś alternatywnego sposobu szukam (no nie wiem, Tenzi Truck?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.