Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wziąłem od matki jej Yaris'a. Dzisiaj najpierw trochę ogarnąłem go w środku, a potem mycie, CG Wheel Guard na felgi, końcówka Prestone'a na opony, PB Trim Restorer na plastiki i Colli 476 na lakier (tak profilaktycznie :)) A szyby wyczyściłem PB Spray&Gloss - całkiem fajnie się sprawdził w tym zadaniu. :D Auto wygląda przyzwoicie ale znając talent rodziców to ten efekt długo się nie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dzisiaj poleciałem kompleksowo skóry w samochodzie zestawem Colourlock, przewidziany na 3 godziny proces zajął cały dzień :) Chyba nie były czyszczone od nowości bo musiałem dwa razy czyścić cleanerem każdy element, po każdym ścieraniu pozostałości cleanera fibry czarne. Poszła cała butelka + mnóstwo ścierek. Na koniec protektor i jest bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś i wczoraj w sumie przy aucie spędziłem chyba z 15 godzin, było:

mycie aktywną pianą, a później rękawicą, glinkowanie, Swirlx na twardym padzie scholla, scholl s40 na średnim scollu,mycie pianą i rękawicą, zymol hdc na czarnym monster shinie, i an to zymol japon,

fotek nie będzie, padł aparat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś mycie na dwa wiadra, na to PB QD+, rimwax na felgi, dressing od megsa endurance , srodek odkurzony, skóra zestawem colourlock czy jak to sie pisze i wnetrze PB Natural Look:) i tak dwa samochody:) wyszło bajka, juz dawno nie mialem tekiego dnia:)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A ja dzisiaj przykręciłem z powrotem fotel kierowcy który wczoraj wymontowałem :)

Robiłem małą naprawę gąbki siedziska bo paprochy wylatywały i nigdy nie mogłem mieć czystej podłogi.

Na plastikową osłonę poszedł dzisiaj dostarczony PB NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- usunąłem pozostałości starej naklejki rejestracyjnej z szyby

- próba usunięcia skórki pomaranczy z tylnej klapy (raczej nieudana) - przynajmniej usunąłem osady po deszczach

- usunięcie zmatowien tylnego zderzaka

 

50801910.jpg

40400397.jpg

98984786.jpg

 

Niestety pora na czyściutkie auto się kończy, bo co chwila deszcze... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj za to bylo mycie szamponem Shampoo Plus Meguiars. Po osuszeniu autka nalozylem wosk Lusso Oro. Dwa razy przepolerowalem autko. Zajalem sie w tym czasie szybkami, oponkami, plastikami. Po tym czasie moim oczom ukazal sie taki widok :shock:

Poprzednio uzywalem NXT2 i widac dosc znaczaca roznice :-] Jestem zadowolony z nowego zakupu. No i przede wszystkim po wejsciu do garazu czuc ten niesamowity zapach kokosu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.