Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

KeepeR,

Miałem dokładnie taką samą tapicerkę u siebie w IV, wersja Generation. Według mnie jedno z ładniejszych wnętrz jakie było w IV. ;) Ogólnie, mimo że już sprzedałem IV, V i szukam VI, to i tak twierdzę że IV to najładniejszy golf w historii :)

 

Fakt wnętrze też mi się podoba :good: ale korci mnie ori skórzane recaro tylko cieżko znaleść w szarym kolorze...

 

IV generacja też mi się zawsze podobała, R32 może kiedyś wjedzie do garażu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, nie boisz się o wypiaskowanie lakieru przy takim dystansie? Zawsze mnie ciekawiło jak to w praniu jest przy wypchanym kole.

 

Ja jeżdżę na dystansie od kilku tygodni i słyszę jak syf uderza o progi/drzwi. Z jakim efektem zobaczymy. Chyba nakleję bezbarwną folię na progi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

po bardzo długiej zimowej przerwie wreszcie jest co wrzucić w temat :) pojazd nie myty ręcznie od 27.11.2012 :D bezdotykowo wielokrotnie i zawsze z prochem

 

fotki,lokal i dobre słowo zapewnia Minetoo thx!

 

ps. ciągle zimowy setup w środku syf i gumowce-będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.