Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4, jakbyś miał czas wolny to kup włókno, obejrzyj filmiki i zrób sobie wszystkie te osłony pod maską w carbonie :-]

 

Znajomy ma zrobione przez carsdream osłonę i zakłada tylko na spoty, domyślam się że jest problem z temperaturą ;)

 

:good:

Tylko ta naklejka na szybie :dontknow:

 

lepka fajna jest :good:

Bez urazy,ale ja to widzę tak 8-)

http://youtu.be/_lvIfVbzQ9w?t=4m50s

 

Ja trochę inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, zmiana na + ogarnać zbiornik płynu spryskiwaczy i pod maska będzie pewnie prawie perfekt ;)

 

Pytanie czy będziesz próbował go czyścić czy zmiana na nowy ?

 

 

Najpierw zdemontuję go i spróbuje wyczyścić, to kropelka więc może przy pomocy drobnego papieru zejdzie ;) Nowy pewnie koło 200zł więc jak sie da coś taniej to trzeba spróbować ;)

 

Może jeszcze pod maskę wpadnie osłona z passata VR5 ale trzeba znaleźć coś wartościowego w normalnej kasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, też będę chciał swoj wyczyścić, masz na to jakiś plan ? jakich środków użyjesz ? ktoś kiedyś polecał jakaś miksture na forum...

 

Plasticzki pod maske drogie cholernie, ja poluje na osłony od s3 (zbiorniczka spryskiwaczy) i osłone aku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zdemontuję go i spróbuje wyczyścić, to kropelka więc może przy pomocy drobnego papieru zejdzie

 

Gracjan, szkoda matowić powierzchnię. Miałem podobny kłopot z klejem cyjanoaktylowym (kropelka takowm jest). Kapnąłem niechcący na lakier samochodu. Kupiłem zmywacz do takich klejów i zeszło po chwili bez uszczerbku dla lakieru.

 

Można taki kupić np. tutaj http://www.modelarzsklep.pl/legato-debo ... -1719.html ale nie ma problemu, żebym podesłał Ci mój - po co kupować całe opakowanie na jedno użycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, też będę chciał swoj wyczyścić, masz na to jakiś plan ? jakich środków użyjesz ? ktoś kiedyś polecał jakaś miksture na forum...

 

Plasticzki pod maske drogie cholernie, ja poluje na osłony od s3 (zbiorniczka spryskiwaczy) i osłone aku ;)

 

Jak już go wyszarpię z tego nadkola to pewnie standard... APC ;) Przy okazji oczywiście wypłuczę w środku, jak są jakieś o-rigi z pompek to wymiana... ;)

 

Plastiki drogie to fakt, trzeba szukać, czasami ludzie sprzedają coś za grosze bo nie widzą dokładnie co mają i ile to warte :)

 

Najpierw zdemontuję go i spróbuje wyczyścić, to kropelka więc może przy pomocy drobnego papieru zejdzie

 

Gracjan, szkoda matowić powierzchnię. Miałem podobny kłopot z klejem cyjanoaktylowym (kropelka takowm jest). Kapnąłem niechcący na lakier samochodu. Kupiłem zmywacz do takich klejów i zeszło po chwili bez uszczerbku dla lakieru.

 

Można taki kupić np. tutaj http://www.modelarzsklep.pl/legato-debo ... -1719.html ale nie ma problemu, żebym podesłał Ci mój - po co kupować całe opakowanie na jedno użycie.

 

Dobrze wiedzieć, dzięki :good:

 

Ja to będę robił jak już będzie cieplej bo nie chciał teraz tych twardych plastików połamać więc jak będzie jeszcze możliwość wysyłki to bardzo chętnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiece zarowe zmienione :)

 

z zegarkiem w reku dwie godziny do koncowego poskladania.

 

Cale szczescie wszystkie byly jeszcze oryginlane i wykrecily sie bez najmniejszego problemu!

 

przed demontazem sprawdzilem ktore dzialaja,okazalo sie ze ani jedna :mrgreen:

 

Nie wiem jak to odpalalalo przy -18 i teraz przy tych -15/-10

 

dsc97051024x685.jpg

dsc97061024x685.jpg

dsc97071024x685.jpg

dsc97081024x685.jpg

dsc97091024x685.jpg

dsc97101024x685.jpg

dsc97111024x685.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.