Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te nasze żony/dziewczyny/ew.matki na pewno się cieszą na widok opon pod prysznicem... :D:good:

 

jakieś dziwne te wasze Panie ... moja to sama powiedziała, żebym się nie bawił na bezdotyku tylko wrzucił do wanny :-]

 

[ Dodano: 3 Listopad 2012, 12:33 ]

 

Nie próbowałeś poprawić stanu tego plastiku? Jakieś UC czy coś? Bo wygląda na coś w stylu piano black.

 

sam o tym napisałem, a później doczytałem:

 

...

 

Przy okazji - postaram się następnym razem przejechać ramkę finishem, bo strasznie porysowana jest :D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem się za sorento ;) Nie wiem jakim cudem, ale po 2 tygodniowym FK1000 nie zostało nawet śladu, po umyciu i oszuszeniu tafla wody :shock: No to poszedł prickbort, ironx na całe autko, koła odszczurzone zabezpieczone PB wheel sealant, opony endurance, wszystkie szyby rainX. Lakier oczyszczony HDC i na to 2x Carbon :evil: Zobaczymy ile wytrzyma taka kombinacja :o Zdjęcia dorzucę wieczorem, ale strach patrzeć, mimo odpowiedniej pielęgnacji do czego to autko zmierza :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie->glinka->mycie->ipa->fk1000p.

 

 

Wiem wiem, ipa to nie cleaner, ale jako, że trwałość i kropelki fk położonego na AF tripple mi sie nie podobała to położyłem tak jak położyłem. Zobaczymy ile wytrzyma ;)

Ale tripple się przydał do progów i zakamarków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj trochę mechanika, trochę kosmetyka...

Z mechaniki wyleciał całkowicie EGR wraz z klapa gaszącą, trochę telepie przy gaszeniu, jak w traktorze :( ale EGR już puszczał i cały był zapaskudzony w oliwie, wiec wybór był prosty - out.

A po całym zabiegu, oczywiście mycie i na koniec Megs LT

Jutro letnie kołka pójdą w ruch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z ciekawości przymierzyłem jedno koło - opona 245/35/19 :thumbdown:

 

dsc0814kopiowanie.jpg

 

To jest spasowanie :song: Skręcać nie próbowałem :mrgreen:

 

dsc0817kopiowanien.jpg

 

dsc0818kopiowanie.jpg

 

dsc0819kopiowanie.jpg

 

dsc0821kopiowanie.jpg

 

Balon okrutny :/

 

dsc0820kopiowanie.jpg

 

Zmieniłem też kierunki...

 

Było...

 

dsc0822kopiowanie.jpg

 

Jest...

 

dsc0823kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki na plus i sam powiedz patrzac na foto z BBS i SPORTEC - kozak kolo :kox: Zmienisz oponke i bedzie Sikalafoo :-]

 

Podoba mi się :mrgreen:

 

Tylko ten hebel mój przy 19" wygląda jak z zabawki :thumbdown: Chyba trzeba uaktualnić listę prezentów od Mikołaja o zaciski z Porsche :|

 

[ Dodano: 3 Listopad 2012, 19:04 ]

Ta przednia wygląda jak powiększona pompką pana Kleksa :shock:

 

Opona ogarnie temat ? Tak z ET też jest coś mniej ?

 

Według mnie opona 225/35 powinna siąść idealnie i może obędzie się zawijania nadkoli - bardzo chciałbym tego uniknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.