Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

ale mam mieszane uczucia bo to daily-car

i nie daj Boże jakaś stłuczka czy coś i może nie być ciekawie .

(nawet nie z mojej winy)

 

wszędzie w necie tylko o tym piszą, że olaboga ubezpieczyciel nie wypłaci kasy. na pewno ktoś będzie dochodził czy miałeś oem bi-xenon czy nie, 90% społeczeństwa nawet nie wie co to jest :dontknow: jak jest na oem soczewce i nie oślepia to nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że to nie oem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maggot, mam nadzieję że nie będzie żadnych nieprzyjemności :)

 

[ Dodano: 23 Październik 2012, 22:01 ]

ale mam mieszane uczucia bo to daily-car

i nie daj Boże jakaś stłuczka czy coś i może nie być ciekawie .

(nawet nie z mojej winy)

 

wszędzie w necie tylko o tym piszą, że olaboga ubezpieczyciel nie wypłaci kasy. na pewno ktoś będzie dochodził czy miałeś oem bi-xenon czy nie, 90% społeczeństwa nawet nie wie co to jest :dontknow: jak jest na oem soczewce i nie oślepia to nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że to nie oem :dontknow:

 

Myślę że tak to właśnie wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, sprawa do przemyślenia ;)

GracjanS4, oczywiście źle nie życzę,

napisałem tylko, jak ja to widzę .

Ale fakt faktem - robota profi, auto sportowe, nawet nikomu do głowy nie przyjdzie(w Twoim przypadku), że to oem, chyba, że znawca się trafi, ale wtedy pewnie porazi go blask Twojego lakieru i na to zrzuci winę :kox::D

 

Ps. jak możesz naskrob mniej więcej cenę i co musiałeś podrzucić gostkowi

(chyba, że sam się zaopatrywał) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, sprawa do przemyślenia ;)

GracjanS4, oczywiście źle nie życzę,

napisałem tylko, jak ja to widzę .

Ale fakt faktem - robota profi, auto sportowe, nawet nikomu do głowy nie przyjdzie(w Twoim przypadku), że to oem, chyba, że znawca się trafi, ale wtedy pewnie porazi go blask Twojego lakieru i na to zrzuci winę :kox::D

 

Ps. jak możesz naskrob mniej więcej cenę i co musiałeś podrzucić gostkowi

(chyba, że sam się zaopatrywał) ;)

 

Wiadomo, jest to jakaś ingerencja w oświetlenie auta i pewnie w tym momencie takie lampy straciły homologację... Przy kontroli nie ma szans żeby gliniarz zobaczył różnicę, do tego spryski są, tak samo samopoziomowanie więc z tym nie powinno być problemu :) Robota bardzo profi, aż się zdziwiłem :) Cena za: przerobienie lamp w A4 tj. rozklejanie, czyszczenie wewnątrz, wymiana soczewki, poskładanie wszystkiego wynosi 300zł. Ja tylko wysyłam lampy i nic więcej mnie nie interesuje, wszystko on ma na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie w necie tylko o tym piszą, że olaboga ubezpieczyciel nie wypłaci kasy. na pewno ktoś będzie dochodził czy miałeś oem bi-xenon czy nie, 90% społeczeństwa nawet nie wie co to jest :dontknow: jak jest na oem soczewce i nie oślepia to nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że to nie oem

Różnica jest taka jak jak ktoś powie, że go oślepiłeś to masz ciepło, poza tym w MK4 nie było bi-xen wogóle w ofercie, po trzecie wielu rzeczoznawców jest baaardzo dociekliwych jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania więc taki pewien to bym nie był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to inaczej, zna ktoś taki przypadek? Nie mówie o chińskim ksenonie w zwykłym halogenie.

 

Ja się tym nie interesowałem, chciałem mieć i mam :)

 

Dobrze że tymi z HIDami 8k w zwykłych lampach bez soczewki zainteresowała się policja, trochę dowodów poleciało i im się odechciało ... DUżo mniej tego widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to inaczej, zna ktoś taki przypadek? Nie mówie o chińskim ksenonie w zwykłym halogenie.

 

Ja się tym nie interesowałem, chciałem mieć i mam :)

 

Dobrze że tymi z HIDami 8k w zwykłych lampach bez soczewki zainteresowała się policja, trochę dowodów poleciało i im się odechciało ... DUżo mniej tego widać ;)

 

A propo policji i lamp to teraz maja nagonkę na światła dzienne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to inaczej, zna ktoś taki przypadek? Nie mówie o chińskim ksenonie w zwykłym halogenie.

 

Ja się tym nie interesowałem, chciałem mieć i mam :)

 

Dobrze że tymi z HIDami 8k w zwykłych lampach bez soczewki zainteresowała się policja, trochę dowodów poleciało i im się odechciało ... DUżo mniej tego widać ;)

 

A propo policji i lamp to teraz maja nagonkę na światła dzienne...

 

Jak masz to poprawnie zamontowane zgodnie z przepisami to mogę Cię cmoknąć...

 

[ Dodano: 24 Październik 2012, 09:18 ]

Nie przy swoim ale 3 dni zabawy było

 

Relacja z ST jakoś mi się nie wyświetla.... :song::dontknow:

 

Relacji Paweł nie bedzie bo zrezygnowałem z tysiąca zdjęć, kilka ciekawszych ujęć lakieru powinno styknąć:)

dsc0166bv.jpg

dsc0167lq.jpg

dsc0168uw.jpg

dsc0170kq.jpg

dsc0171eu.jpg

dsc0172og.jpg

dsc0173tk.jpg

dsc0174w.jpg

dsc0175cn.jpg

dsc0176eg.jpg

dsc0178xz.jpg

 

jak to sie mówi: "ciasne ale własne" :), miejscówka dzięki uprzejmości kolegi Michała, pozdrawiamy ;)

dsc0209ia.jpg

dsc0224nk.jpg

 

taki z klimatycznych :)

dsc0227kh.jpg

 

dsc0236yu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pier... nitonakrętki są z amelinium i tego nie pomalujesz. Mimo iż śruby dałem z nierdzewki i posmarowałem, to nitonakrętka się kręci, a śruba nie chce wyjść. Znany problem. Co począć. Na wiosnę się rozwierci i da nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dopiero w planach, ale ... tak sobie myślę co by pokombinować trochę w żony samochodzie: czerwone Punto II. W środku na plastikach króluje kolor czarny i chciałbym to jakoś "rozjaśnić" i pomalować kilka elementów na inny kolor: konsola środkowa, tunel środkowy, daszek nad zegarami, klamki drzwi.

 

"Problem" jest taki, że nie jestem zdecydowany na jaki kolor. Wstępnie do wyboru: czerwony (pod kolor lakieru), biały (dla kontrastu z czerwonym), szary/srebrny (uniwersalny) lub ... i tu padała też propozycja, że może czarny błyszczący :dontknow:

 

Jest opcja, żeby te elementy okleić, ale tu nie mam doświadczenia i boję się, że nie wyjdzie tak jak bym sobie życzył

 

Może coś ktoś doradzi innego, bo już sam nie wiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.