Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

jakąś konkretną morę widzę na klapie bagażnika :/

 

Chodzi Ci o tą plamę/wrzerkę w lakierze ?

Woda i słońce :(( że 4ry mam takie na bagażniku :(( o dziwo tylko na bagażniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem mały cleaning day na MK3, do tego posłużyła mi Menzerna FF3000, Lusso Revitalizing Creme i #16, na drugiej stronie SRP i #16. Puki co dopiero się uczę, ale coś tam widać, lakier to Mystic Blue, jak będzie pogoda to zrobię coś w dzień ;)

przed.jpg.f9ad5af8e852834c94af9a485fcbc89c.jpg

po.jpg.dc4136585547bbd9e3ffef485ffe5cb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ValetPro Neutral Snow Foam

2. Presta Sudzz

3. Fluffy

4. Felgi ValetPro Bilberry Safe Wheel Cleaner + Ironx

5. Plastiki Bilt Hamber Surfex HD + ValetPro Dionysus Trim Glitz

6. Siedzenie Colourlock Strong Cleaner + Gtechniq L1 Leather Guard

7. Na reszte poszło Gtechniq C 1.5

Kask :

Gtechniq C 1.5

Na szybkę poszło :

Duragloss Nu Glass + IPA + Gtechniq G5

 

s0zmniejszaczplcimg1102.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

daniels, :)

 

No ja nie bardzo wiedziałem co na ten temat napisać :/ Ale wg mnie szampon jest extra!

Fakt, że zawsze przed myciem, auto lecę Karcherem a później najczęściej piana i szorowanie błocka nigdy mi się nie zdarza :o:o:o

 

Dla mnie nowy Zymol Auto Wash i SV Car Bath to absolutne hiciory pod każdym względem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, daniels, w następny weekend umyje jeszcze raz szamponem. I postaram się jeszcze raz go ocenić. Póki co zapach, śliskość, piana itp. wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, jednak domywanie mnie nie zadowoliło. Ale miałem mocno zaszczurzone auto. Fakt, domył wszystko, ale trzeba było się wysilić 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mycie z zewnatrz..wczoraj malowanie plastikow w srodku struktora w spray a mianowicie raczki pasazera i klamke..bo byly dosc porysowane a ten efekt stroktory mi sie podoba

 

no i pomalowane jedne raczki :

byly takie...

 

f74c49fc0923dab6med.jpg fea93630764bbc3cmed.jpg

 

a sa takie:

 

0034e47185c90a00med.jpg 875f847e199117d1med.jpg

 

 

ogolem rewelacja w koncu plastiki sa jak nowki sztuki a nie jakies porysowane i lekko wyplowiale i maja fajna strukture mi sie akurat to podoba jeszcze za ta cene to malinowo

 

jutro jakies odkurzanie wieksze zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mycie z zewnatrz..wczoraj malowanie plastikow w srodku struktora w spray a mianowicie raczki pasazera i klamke..bo byly dosc porysowane a ten efekt stroktory mi sie podoba

 

no i pomalowane jedne raczki :

byly takie...

 

Obrazek Obrazek

 

a sa takie:

 

Obrazek Obrazek

 

 

ogolem rewelacja w koncu plastiki sa jak nowki sztuki a nie jakies porysowane i lekko wyplowiale i maja fajna strukture mi sie akurat to podoba jeszcze za ta cene to malinowo

 

jutro jakies odkurzanie wieksze zrobie

 

jak dla mnie TRAGEDIA. nowe rączki do golfa 3 kosztują grosze, ale pomijając to to 100 razy lepiej było "przed"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.