Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie dziś mycie, glinkowanie potem HDC i Z Titanium :D

Fotki może jutro jakieś będą, bo jak skończyłem ciemno było ;)

 

PS. Nowy szampon zymola daje radę pod względem zapachu, śliskości, ale średnie domywanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zrobilem najwiekszy krok... z irchy przeszedlem na jana niezbednego i powiem wam kozak.... w koncu w chwile moge samochod wytrzec do sucha jestem naprawde zadowolony, a wosk to jakis zwykly autoland nano nic nie uzywalem odkad golfa kupilem i lakier odzyl mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się czy przerzucić się z clina na jakiś dedykowany środek do szyb samochodowych :o

 

Tylko w sumie po co? Clin domywa bez problemu, smug nie pozostawia i cenowo jeśli się nie mylę też najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się czy przerzucić się z clina na jakiś dedykowany środek do szyb samochodowych :o

 

Tylko w sumie po co? Clin domywa bez problemu, smug nie pozostawia i cenowo jeśli się nie mylę też najlepszy.

 

Kupisz 40l Clina za 120pln? :)

 

Megs glass cleaner concentrate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj auto ogarnięte na zewnątrz...

 

1. Prewash - ValetPro PH Neutral Snow Foam

2. Mycie właściwe - 2 wiadra / R&S Big Apple / rękawica CarPro

3. Suszenie - Fluffy Dryer

4. Felgi - Bilberry / IronX / IPA / FK 1000P

5. Opony - Brillance

6. Szyby - Meguiar's ... Glass Cleaner

7. Plastiki - AP 303

8. Wydech - Mag & Aluminum Polish

9. QD - Meguiar's Last Touch

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy szampon zymola daje radę pod względem zapachu, śliskości, ale średnie domywanie :/

 

:?::?::?::shock::shock::shock:

 

możesz rozwinąć ten wątek?

ile go lałeś na wiaderko?

czego Ci nie domył?

 

Trochę błota na błotniku przednim miałem - takie jesienne błotko (kawałki liści + błoto). Musiałem się naszorować, żeby zeszło. Akurat w tym przypadku inne szampony lepiej domywały. Co do ilości to tak jak zawsze - na oko :D Może z 50ml na wiadro wody wlałem. Ale poza domywaniem, nie mam zastrzeżeń. Dodam jeszcze, że auto nie było myte 3 tygodnie. Myślę, że do cotygodniowego obmywania, szampon zymola da radę. Ale do zaszczurzonego nadwozia już średnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.