Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie sztuką jest mieć czyste auto na zewnątrz.... :)

Zmotywowany działaniami Justyny i innych userów postanowiłem pójść o krok dalej i przygotować auto do posezonowego sprzątania wnętrza ...

 

p92041402.jpg

 

p92041392.jpg

 

p92041412.jpg

 

p92041422.jpg

 

Drzwi też przejdą czyszczenie od środka

 

p92309872.jpg

 

p92309882.jpg

 

p92309902.jpg

 

Każdy element który da się zdjąć lub odkręcić (poza deską rozdzielczą i kierownicą) będzie odpowiednio potraktowany (mycie + zabezpieczenie).

Życzcie mi powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy oszczędności producentów są tak daleko posunięte, że podłoga nie jest malowana pod kolor samochodu ?

 

 

Podłoga podłogą, w Leonach 1M komora i maska są polakierowane praktycznie tak jak reszta auta, w nowszych 1P bezczelnie prześwituje podkład :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, Duzo roboty z wyciagnieciem wykladziny ? :|

myślałem że będzie gorzej, każdy kto ma choć minimalną smykałkę do takich zabaw da sobie radę. Najgorsze dla mnie było wywalanie wszystkiego co jest na spinki bo łatwo coś pourywać, dlatego wcześniej prześledziłem portal aukcyjny na którym pooglądałem sobie plastiki i rozmieszczenie ich mocowań :)

Widac troche zabawy jest,ale ktos gdzies kiedys pisal,ze ciezko jest to pozniej wsadzic,gdzies pod deska sie zawija,nie chce wejsc,czy cos takiego. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. ;) tez myslalem o takim zabiegu u siebie...

Jeśli wyjmie się wszystkie osłony itd to z wkładaniem tego nie będzie żadnego kłopotu.

Będzie relacja? :mrgreen:

Mogła by pewnie powstać ale po pierwsze musiał bym to robić "na raty" ponieważ autem jeżdżę na co dzień a praca przy nim jest z doskoku po max 2-3h dziennie więc cały proces zajmie mi troszkę czasu, poza tym to jej ogrom mógł by mnie do niej zniechęcić- całe setki zdjęć itd... chyba wolę zapodać po kilka zdjęć do tego tematu. Pożyjemy zobaczymy :)

Ja bym sobie przy okazji podłoge wyciszył...

wczoraj też o tym pomyślałem i zacząłem szukać rozwiązań bo fabryczne wygłuszenie jest "niepełne" (w aucie bez "dywanów" jest teraz głośno jak w ikarusie na tylnym siedzeniu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, widzę, że masz drzwi w stanie fabrycznym... Nie wlewa ci się woda do środka auta (problem typowy dla Leonów 1M i Golfów IV), bo widzę po śladach na wewnętrznych stronach metalowych boczków, że masz obfite zacieki?? Ja trzy tygodnie temu rozebrałem drzwi przednie, a w tym tygodniu tylne i uszczelniłem je folią tak jak przewiduje ASO w tym przypadku. Teraz problem zniknął. Koszt w ASO 1000-1300.... Koszt w moim przypadku 25,- (folia, nity do prowadnic szyb, silikon do newralgicznych miejsc) i 4 dni spokojnej roboty :D

 

A dziś odsmoliłem padliszcze Prickbortem i umyłem na dwa wiaderka marketowym szamponem. Jutro C.D. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, widzę, że masz drzwi w stanie fabrycznym... Nie wlewa ci się woda do środka auta (problem typowy dla Leonów 1M i Golfów IV), bo widzę po śladach na wewnętrznych stronach metalowych boczków, że masz obfite zacieki?? Ja trzy tygodnie temu rozebrałem drzwi przednie, a w tym tygodniu tylne i uszczelniłem je folią tak jak przewiduje ASO w tym przypadku. Teraz problem zniknął. Koszt w ASO 1000-1300.... Koszt w moim przypadku 25,- (folia, nity do prowadnic szyb, silikon do newralgicznych miejsc) i 4 dni spokojnej roboty :D

 

A dziś odsmoliłem padliszcze Prickbortem i umyłem na dwa wiaderka marketowym szamponem. Jutro C.D. :D

Ja drzwi miałem zrobione uszczelniaczem na połączeniu tej blachy z drzwiami i ponacinane uszczelki żeby woda z odpływów szybciej leciała i akwarium w drzwiach się nie robiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan-16, piekny, tylko te progi takie jakies :kox:

 

Progi ori ABT, mam też dokładkę przednią ale aktualnie latam na przedniej z Edition30 bo po WWA ciężko się jeździ na ABT ;)

http://www.abt-sportsline.de/vw-tuning/golf/golf-v-gti/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.