Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj:

- mycie na dwa wiadra gold classem

- SRP maszynowo

- FK HiTemp na lakier

- FK HiTemp na felgi

- Endurance na opony

- UP Megsa na listwy zew.

- 3M glass cleaner na szybki i na próbę FK

- auto na noc do garażu co by nie zaszło rosą i dzisiaj błyszczało :D

 

Niestety bez fot bo już późno było na robienie zdjęć, dzisiaj za to mam plan pofocić na mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odebrany :

no i odebralem auto od lakiernika... jak zwykle brudne pelno zaciekow od wody czy oni nigdy nie umieja dobrze umyc samochodu i dotrzec do sucha?

 

projektory poszly w kolor, lusterka tez do tego jakas masa zostaly uszczelnione nie wiem po co no ale... i oczywiscie blotnik tylny dostal nowy lakier to byla juz 2 poprawka

 

c67ff0435d4e000amed.jpg 4afd2a0347cc5c1fmed.jpg f2a206106602dfc8med.jpg 0abf57a3059fead0med.jpg a2f91780f4aa6c7emed.jpg 2fefed1006cfc2a2med.jpg eaf7adccd4372ca5med.jpg

 

potem jakies tam doczyszczanie po sladach po wodzie zaschnietej ;/ poza tym jak zwykle nie umieli dopolerowac elementu pelno holo na calym samochodzie lepiej wygladal przed polerka jak po niej ;] :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem kolorowe nity, ktore ktos na forum wklejal. Ogolnie spoko, wygladaja lepiej niz zwykle srebrne, chociaz ciezko zerwac przy montazu tak zeby nie uszkodzic farby. Nie mniej polecam, bo z daleka wyglada jakby ich nie bylo. Uprzedzajac pytania czemu nity, a nie tasma, odpowiem, ze jakos tak z przezornosci ;)

 

Tył:

002wpl.jpg

 

Przód:

005uqu.jpg

 

Z bliska:

003ewd.jpg

 

004hqc.jpg

 

Pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moją skromną pomocą, w Kiance z tego wątku: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6929

 

Pre-spray APC Predator od 4nano + szczoteczka, płukanie proszkiem Karcher RM 760, maszyna Karcher Puzzi 100:

 

kia001.jpg

 

Moze kolega red wrzuci jak wyszło, ale jak dla mnie to w środku teraz inne auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze prace zaowocowaly szablonem ramki pod dodatkowe zegary takze to jest wersja ktora bedzie oczekiwala pod zegar egt i temp oleju bo najpierw chce je rozmiescic a potem wytne podmaluje gdzie trzeba i ogarne tunel tzn podszlifuje i podmaluje pod ori ale szablon wyszedl super nawet ma ori wyglad ;] najlepiej podpasowala otwornica idealnie pasuje na scisk a roboty z 1 minuta otwornica

 

d815841e2856c653med.jpg 8b944637e15e6a86med.jpg 25b711e03d04b263med.jpg f020f0a2bcccbc16med.jpg ba13455470a8c65cmed.jpg

 

teraz zostalo kupic zegary niestety tania zabawka nie jest zwlaszcza egt 350 zl i 150 temp oleju ..ale za to podlaczenie bedzie bajka bo seria sm waring ma mozliwosc klonowania zasilania czyli przez grodz poprowadze kabelki a z tego zegara wezme zasilanie do 2 kolejnych ..czyli na zime bedzie co robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golf mk3 gtd 75 seria obecnie ok 115 kuca ost hamownie 98 i 180 momentu ale dawka teraz bardzo dymna i z 0.8 bar turbo daje teraz 1,4 do 1.5 w peak z wyposazenia do skora recaro klima do ogarniecia bo chlodnica ma dziurke, hella black magick z tylu, projektory jak widac na zdj wyzej z przodu, pelen pakiet gti,czerwone pasy z gti xxjahr gwint i wisienka na torcie bbs rm 001 z tylu juz ranty zmienione na 3 calowe co daje lacznie 9 cali 8-):evil: taki tam dupowoz

 

ogolnie auto wyglada:

 

 

c03bb3104bab5f74med.jpg

 

a srodek jakos taki:

 

3b56aa39eb857b84med.jpg

 

wiele do zrobienia zostalo min dodatkowe zegary do srodka, ranty przod 2,5 cala , pomalowac zderzaki i kupic nowe bo tylny ma dziurke i po latach siwy kolor ma łaty, i wydlubac silnik pod 160-170 kuca do jazdy na codzien i wtrysk nitro czyli duzo nie duzo ale zawsze cos chce modzic

 

natomiast z racji tego forum mnie najbardziej drazni np lakier dalem kiedys lakiernikowi przy okazji malowania calego boku do przepolerowania cale auto to on mi narobil takie holo i swirle ze lepiej wygladal przed polerka.. ja pracowalem na myjni i prac potrafie doskonale ale lakier to moja pieta achillesa .. ale albo ja te swierle i drobne ryski ogarne bo jest ich malo albo poprostu kolega z forum sie tym zajmie bo ma lepsza smykalke niz ja i wieksza wprawe bo auto ma bys w dobrym stanie mimo 19 lat na karku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt ale w slupku nie chce a radio jest ori i ma tam zostac wiec jedyne sensowne miejsce niestety bylo tam...

 

co do czujnika temp to mam gtd wiec przy filtrze oleju jest zaslepka ktora sie odkreca i m10 czujnik pakuje sie i wsio pasuje zadnych podkladek nie trzeba ja czujnika cis oleju nie chce wole temp i egt z racji iz troszke podniesiona moc jest i przy nap.. ostro temp rosnie wiec egt jest wysokie wiadomo w zime nie bedzie sie wariowac wiec czujnik egt zastosuje juz pod nowe turbo raczej t3 bedzie bo pompa bedzie modzona 11mm wiec vnt moze korby i wal przestawic jak zbyt agresywna bedzie sie mialo prawa noge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyczyściłem wszystkie szyby (nowa czołowa była umazana jakimś szajsem przez szklarzy), wysuszyłem i poszła NW. Ciekaw jestem efektów na nowej szybie, wiec... czekam na mżawkę ;) Odebrałem też UC i tricolor, trzeba znaleźć czas, tylko czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.