Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś korekta polerką Punto II żony ... samochód idzie na sprzedaż :-]

 

Bez zdjęć się nie liczy ;-)

 

mam świadka, zdjęć nie było kiedy zrobić ... może jutro się coś uda :roll:

 

Bez zdjęć świadka albo świadkowej :-] też się nie liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade, Dokładnie ;)

Niestety nie mam więcej, w momencie robienia tego zdjęcia padł mi telefon i myślałem, że to zdjęcie też sie nie zrobiło....

Ale wyobraź sobie samochód który przez 5lat nie widział tar&glur removera, glinki, wosku itp, codziennie jeździł po szutrowej drodze, a ostatni raz myty ręcznie był przed zimą, od tamtej pory tylko proszek. W okresie od czerwca do teraz głównie stał, a wcześniej służył na dojazdy do pracy 500m w jedną stronę mojemu tacie (lakiernia mebli więc mega zapylony w środku)...

 

Dzisiaj może zrobie jakieś zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W dziadkowozie...

-Prickbort

-pianka z vp neutrala, surfexa i tenzi trucka i iron x

-2 wiadra z gold classem

-glinka bh medium

-tenzi truck 1:6 do felg

-1 wiaderko z gold classem

-last touch

-megs trim detailer na plastiki

-endurance na oponki

 

-odkurzony

-apc na plastiki

-pb natural look

-skorki oczyszczone cleanerem sv i nasmarowane jakims megsem do skory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zdjęć z wyjmowania dywanu :)

dsc08380b.jpg

dsc08382i.jpg

Przed odkurzaniem

dsc08383c.jpg

dsc08388c.jpg

I już bez wykładzinki

dsc08399.jpg

dsc08412w.jpg

dsc08413b.jpg

dsc08417f.jpg

dsc08418j.jpg

Wydaje mi się że podłoga nie wygląda źle, w naroznikach tlyko mały nalot (opukane, żadna dziura się nie zrobiła)

Jedyne co wydłubałem to

dsc08415o.jpg

dsc08416r.jpg

Jak widać, dziurka wielkości palca :)

Rozbierając wnętrze miałem nadzieje na znalezienie czegoś ciekawego, niestety kiedy myślałem że już nic z tego, przy wkładaniu fotela kierowcy wysoczył taki mały fancik :D

dsc08422t.jpg

Ogólnie, podłoga w bdb stanie, na zdjęciach dziwnie to wyszło,ale w rzeczywistości jest tylko pare naprawde drobnych nalotów rdzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję o chipie, tylko jeszcze nie wiem gdzie :o czy Master's czy w Kreatorze? :idea:

R-Performance(niegdyś MR-Motors)

Jeżeli chodzi o Opla z fiatowskim dieselem,to nie wiem czy ktoś lepiej ogarnia w centralnej Polsce.

I mało kto(na palcach jednej ręki bez wszystkich palców można policzyć) umie zrobić przyrost aktywowany przyciskiem sport 8-)

Mówię jako zadowolony klient ,60kkm od modyfikacji ,w 2lata dobrego tempa na trasie ;)

1,9CDTi oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opli to jeszcze TuneForce daje radę (ale to Poznań/Kraków). Na moim uczyli się wyłączać EGR i zdejmować ogranicznik prędkości i trzeba przyznać że im to wyszło :kox: Od tego czasu podobno jest tylko lepiej u nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, kubik, u mnie jest 1.7 na denso więc sprawa się trochę komplikuje. O TunerForce słyszałem, ale trochę za daleko. Muszę się dowiedzieć czy w tym R-Performance ogarną moją furę, bo że 1.9 modzą bardzo dobrze wiem.

uuu to gorzej,pytanie czy ktokolwiek ogarnie 1,7.Swego czasu był problem,a teraz się nie interesowałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierając wnętrze miałem nadzieje na znalezienie czegoś ciekawego, niestety kiedy myślałem że już nic z tego, przy wkładaniu fotela kierowcy wysoczył taki mały fancik :D

 

a teraz tym fancikiem zaklej dziurkę i będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chipem już ogarniają, jedynie dpf-u jeszcze nigdzie nie usuwają, TuneForce coś próbował działać w tym kierunku, ale chyba polegli.

 

Jak jak czipsa robiłem to chyba Astre 1.7 CDTI ogarniali w TuneForce. Pamiętam, że wypluła aż za dużo konikiów i ją przycinali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego rana przygotowanie kompletu do zimy :-] Wszystko szło w ruch, Prickborty, pędzle, ajronyeksy, R222, glinki, plastelinki, rękawice do spawania, konewki, stare prześcieradła, wsio :song:

 

IMG_1720.jpg

 

IMG_1728.jpg

 

IMG_1729.jpg

 

IMG_1730.jpg

 

IMG_1731.jpg

 

IMG_1732.jpg

 

Na końcu do fury i jazda na wyważenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.