Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajny garbusek :good:

 

U mnie dzisiaj mycie - dwa wiadra, big apple, QD.

 

Maska wyglinkowana i przeleciana finiszem, pozniej r222 + CG Pete's ;) nie mogłem juz na nią patrzeć...

 

imgp8564.jpg

 

Oprócz tego zalożyłem ori czarne znaczki VW, podstopnice i nakładki z audi TT, lampy tylne USA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj: bezdotyk - Magifoam z Marolexa, szczotkowanie felg, Perl na oponki i Nielsen w środku. I popsikałem sobie CG New Car Smel w bagażniku i na dywanik kierowcy. Zobaczymy, bo to pierwsze psikanie :) Ale w trakcie powrotu z myjki już mi się podobało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska złożona, spryski też :) folia 3M powędrowała jak na razie na jeden próg ;) jako,że pada cały dzień deszcz to nie chciałem go na dwór wyprowadzać ;) jutro ma być lepiej to skończę drugą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Mondka, to było mi dane wiele razy obcować, czyścić, jeździć takim w wersji bodajże Titanium S z najmocniejszym dieslem po chipsach.. :good: Moim zdaniem świetny samochód... dodatkowo posiadał customowy system audio, maksymalne wyposażenie.. bajka. Samochód bardzo wygodny, świetnie wyciszony, bdb. wykonany, prócz listew ala piano black, które rysują się od patrzenia... a miejsca to jest zdecydowanie bardzo dużo... :good:

Moim zdaniem deklasuje passata, patrząc chociażby na ceny obu aut.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, daj jakieś fotki w środku ;)

Niestety autko ze mną nie mieszka a fotek nie porobiłem nic :dontknow:

Wnętrze wygląda niem identycznie jak to - tylko radyjko było wrzucone jakieś przebajerzone :D :

_036.jpg

 

IMO największy plus tego auta, to chyba jego zawieszenie i fakt jak dobrze się prowadzi... mimo że napęd na przednią oś.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, no, to prawda, miałem takie pierwsze skojarzenie z dentystą. Ale wczoraj psiknąłem sobie na wycieraczkę w domu i jak wywietrzało, to według mnie ten "efekt" mija i pachnie całkiem ładnie - mnie się podobało... a mojej dziewczynie nie ;)

Zobaczymy jutro i później jak będzie pachniało w samochodzie. Jak ten "efekt" nie minie, to giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa dni po robocie i dziś ogarniałem miśka :D

panda 1.2 z grudnia 2011 :kox:

od zakupu myty regularnie na bezdotyku lub jak lekko przykużony rękawica , wcześniej leżał na nim sampl dodo .

rysek swirli pod latarką praktycznie brak coś tam na masce i dachu znalazłem :x udało sie to ogarnąć UC i swirlX

 

osuszanie 2x fluffy

podwozie ,nadkola,,komora silnika od dołu i od góry umyte apc nielsen cyclone

karoseria szampon sonax , tar x, glinka,apc ,UC , swirlX ,apc , IPA , cleaner R222 ,coli 471 , dg951 aquawax

plastiki i wnętrze apc, pb natural look

szyby od zewnątrz ipa ,dg755 nu glass,rain x i na koniec megs perfect clarity także użyty od wewnątrz

wydech po zimie lekko zaśniedział w zeszły weekend potraktowałem rozpuchem papier wodny 400 800 1000 i autosol , na zdjęciach widze znowu jakieś zacieki po wodzie :/

opony megs endurace (od aplikacji około tygodnia)

 

Opisałem mniejwięcej w kolejnosci , niewiem czy wszystko wedle sztuki ale dopiero się uczę :ad:

z lenistwa nienałożyłem dressingu na nadkola , przydałoby sie colim wysmarować felgi i kotłaki ale to zostawie na przyszły weekend.

Zdjęć z przed niemam ale niebyło tragedii misiek ma dopiero 6000km nalotu używany w cywilizowany sposób.

Foty z których nic niewynika robione pilotem do telewizora w pochmurny dzisiejszy dzień :) troche bez sensu ale pochwale się chociaż w tym temacie

za wlepe podziękowania dla CAR CRAZY :)

Pozdro

20120901122354.jpg

20120901123055.jpg

20120901123110.jpg

20120901123203.jpg

20120901123215.jpg

20120901123234.jpg

20120901122439.jpg

20120901122455.jpg

20120901122511.jpg

20120901122553.jpg

20120901122648.jpg

20120901122724.jpg

20120901122753.jpg

20120901122759.jpg

20120901122857.jpg

20120901123013.jpg

20120901122429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witboy, plus dla ciebie, zrezygnowałeś z bajerów i wygody (jakim niewątpliwie jest pendrive czy też CD w porównaniu do kaset) na rzecz wyglądu :good: . Orginalne radia idealnie komponują sie z dechą.proiss, po zdjęciach myślałem, że chwalisz się nowym zakupem prosto z salonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.