Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Turbo korekta na 12letnim e46 kuzyna.

jeden przejazd UC na polishu(na grube rysy UC na twardej),niebieski korek na finishu,na to Titanium.

Trochę odżyło ;) (możliwe,że miejscami niedotarty Titanium :o,bo ipa poleciała przed )

dsc02210a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jako, że znudził mi się sam red po niecałym tygodniu, postanowiłem przeprowadzić eksperyment :ad: wolfgang sealant 3.0, na to nattys red ;) Wolfgang odstał 4h, po czym nałożyłem reda, spolerowałem po 10min. Postał tak godzinkę na słońcu, przetarłem mf'em i myślę, że wyszło całkiem elegancko :-]

49448569.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

33347015.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Ciekawe tylko jak długo poleży :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się z tym od 22 lipca. Długo jak na 4 elementy, ale niestety człowiek, a to pracuję, a to nie ma czasu, a to czegoś zabraknie :D. Długo trwało, jednak dla mnie super przemiana i niezłe odświeżenie. Lakierowanie w piwnicy, czyszczenia na balkonie; zobaczcie sami jak to się odbywało…

 

img0396xzg.jpg

img0386hi.jpg

img0392ue.jpg

img0394f.jpg

Matujemy…

img0400yt.jpg

 

I podkład…

20120802209.jpg

 

…tak samo w kratkami które mniej więcej wyglądały tak:

img9984k.jpg

img9986m.jpg

img9987vp.jpg

img9988q.jpg

 

No i teraz końcówka. Czarny mat, dokładnie.., powoli..., większość lakieru w powietrze szło co by nie narobić zacieków no i wyszło:

img0665wy.jpg

img0666rc.jpg

img0667cg.jpg

img0668pq.jpg

img0669tx.jpg

Z zamkiem i emblematem który potrakowałem Poorboy’s Pro Polish 2 na fibrze. No i wyszło całkiem nieźle:

img0687ag.jpg

 

Dolny gril:

img0672m.jpg

img0674bd.jpg

img0675yc.jpg

 

Całość, wszystkie elementy układanki:

img0678ha.jpg

img0680jb.jpg

img0683rm.jpg

img0700dx.jpg

img0701ih.jpg

img0699cg.jpg

img0697xs.jpg

img0698zo.jpg

img0703qf.jpg

 

I takie małe porównanie raz jeszcze jak było…

img1638ii.jpg

I jak jest…

img0700dx.jpg

 

 

Na końcu dwa filmiki. Autko stało od 22 lipca, nie ruszane. 30 umyłem przód no i przeleciałem całego wraz z nawoskowaniem; lakierek i kółeczka . Myśle że fajnie wyszło, przynajmniej jeśli chodzi o koła. Wosk na lakierze, no cóż, daje mu usprawiedliwienie, że to tylko opłukanie po 2 tygodniach :/

 

 

DZIĘKUJĘ Paweł z MXNowicki za zajebistą pomoc, cały materiał lakierniczy :D, instrukcję, rady i wszysko czego nie wymieniłem:) Paweł… bez ciebie to by się tak mi nie udało. Jeszcze raz wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zmatowiłem to zeszło, dalej wypełnij podkład. Reszta została.. duzo tego nie ma, no ale chodziło tylko o odświeżenie:)

 

Dressing już tu nie pomagał (przynajmniej ten co ja miałem :)

 

Dodam tylko że narazie poszedł PERL bo nie miałem nic innego. Patrze na pewien test więc niedługo pewnie cos wybiore lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, teraz tylko będziesz miał problem z otwarciem maski bo instrukcja zamalowana ;)

 

:D jakoś daję radę. Wykułem na blache te kocie ruchy kluczykiem :)

 

Jaki konkretnie podkład i lakier?

 

Jeden i drugi z utwardzaczem, ze stronki Pawła. Natomiast lakier nabijany indywidualnie. Master niech sie wypowie bo ja nie wiem co to było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2 wiadra z nowym szamponem Lusso Oro - super kozak, dla mnie nic lepszego nie trzeba. Zapach swietny, jeszcze parenascie minut po myciu unosil sie w powietrzu. Piana jak na zimna wode z weza wypasna. Domywanie bardzo dobrze bez zbednego tarcia.

Potem Last Touch na wneki, odkurzenie srodka i umycie szybek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
BartekB, teraz tylko będziesz miał problem z otwarciem maski bo instrukcja zamalowana ;)

 

:D jakoś daję radę. Wykułem na blache te kocie ruchy kluczykiem :)

 

Jaki konkretnie podkład i lakier?

 

Jeden i drugi z utwardzaczem, ze stronki Pawła. Natomiast lakier nabijany indywidualnie. Master niech sie wypowie bo ja nie wiem co to było :)

 

Bartku dzięki za słowa uznania.

 

Na wierzch poszedł lakier akrylowy z utwardzaczem. Żeby wszystko miało ręce i nogi musieliśmy zrobić akryl z utwardzaczem, a nie żadnym konwerterem. Dając wolny utwardzacz mamy około 48h na wykorzystanie takiego sprayu. Całe szczęście że mamy w dzisiejszych czasach firmy kurierskie które działają sprawnie i można było zorganizować taką akcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromniutko...

 

Koła: PB Wheel Sealant

 

20120813101522kopiowani.jpg

 

Silnik: przetarte fibrą + APC, później AP 303...

 

dsc0434kopiowanie.jpg

 

dsc0435kopiowanied.jpg

 

Koło zapasowe: PB Wheel Sealant, Nielsen Brillance

 

Przed:

 

dsc0438kopiowanie.jpg

 

Po:

 

dsc0439kopiowanie.jpg

 

dsc0440kopiowanie.jpg

 

Wnęka koła zapasowego: odkurzanie, fibra+APC...

 

dsc0443kopiowanie.jpg

 

dsc0444kopiowanie.jpg

 

Bagażnik: odkurzanie

 

dsc0445kopiowanie.jpg

 

dsc0446kopiowanie.jpg

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.