Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak się tak przypatruje tej Renówce to aż mi wstyd za moją Astrę... :oops: Takiego syfu to ona jeszcze nie widziała - a jako że nie mam jeszcze skompletowanego sprzętu, to narazie się za nią nie mam co brać.

Suzuki zresztą też upier... ale to akurat dla niego chleb powszedni :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie teraz denerwuje to:

- odpryski - będą robione latem

- rysy - usunę je jak kupie coś do rys - narazie brak $$$

- brudne nadkola - zajmę się jak sie zrobi cieplej i będę mial dostęp do wody z węża..

- brudne zakamarki w głębi drzwi - tam to trzeba dochodzić patyczkami higienicznymi - nie chcialo mi się narazie, zimno - trzeba sie nauczyć na jutrzejszą klasówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prócz cełego cyklu detailingowego z ostrą polerką włącznie bolą najbardziej ubytki w lakierze - z tyłu zarysowana i wgięta punktowo klapa (ojciec 2 razy wycofywał z podwórka i 2 razy wycedził w bramę... :| ), prawe drzwi, lekko przygniecione i odchodząca z nich powoli farba w miejscu największego załamania. I do tego chyba najcięższy do utrzymania granatowy akryl Opla...

Damn :/

Grunt to się nie załamywać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odkurzyłem, włącznie z bagażnikiem. - 3 fury.

- Przetarłem skórki ściereczkami do skóry (A8&V8)

- "wywurthowałem" szyby od wewnątrz (A8, V8, S6, V40)

- zmieniłem koło. (S6)

- rozebrałem zamek drzwi. (V8)

- wymieniłem żaróweczki w obrysówkach. (V40)

- zamontowałem radio (V8)

- zainstalowałem AIR BAG-a (V8)

- odpakowałem wunderbuma "kokosa" - i ukryłem skrzętnie. (A8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam prądu pod blokiem, jak pojade na działkę to się wezme, Kuflik - pomyłem szyby umyłem i nałożyłem dressing na gumowe dywaniki, troche wnętrza ogarnełem zmiotką i szufelka, plastiki umyte i dressing nałożony... Zeszły 2 godzinki - teraz ide umyć, woskować, myć nadkola.. Ogólnie ide :ad: thalie.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.