Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A w jaki sposób pracowałeś z tym środkiem i czym aplikowałeś ?

 

tak jak jest w instrukcji napisane - ręczne nakładanie aplikatorem i usuwanie nadmiaru mikrofibrą zanim środek zdąży wyschnąć na lakierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka heavy duty rubbing compound paste od megsa

 

Jak wrażenia ?

 

powiem szczerze, że dziwne... pierwsze wrażenie - rewelacyjny zapach - kokosowy. konsystencja raczej nic wspólnego w moim przekonaniu z pastą polerską nie ma. całkiem łatwo się aplikuje i poleruje. natomiast co do efektu to tak: jakieś tam swirle itp. małe ryski po zimie usunęło na pewno, jest wrażenie takiego odżywienia lakieru, jakby politura. trochę głębi dodało. żadnych mocniejszych rys nie ruszyło. generalnie nie ma efektu "wow" (ale to pewnie wina jasnego lakieru) ale jeżeli ktoś tak jak ja nie ma dostępu do polerki maszynowej ale zwykle utrzymuje lakier w dobrej kondycji i chce np. odświeżyć lakier po zimie to pewnie najlepsze rozwiązanie ;)

 

ale się rozpisałem :kox:

 

mam identyczne wrażenia po ręcznym użyciu Ultimate Compound - ciężko usunąć nim ręcznie jakąkolwiek rysę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nOx, Zaino jest chyba głębsze.Ale efekt podoba mi się i z jednym i z drugim. red mist daje blask kolorowi tak jak jest. z8 chyba ciemniejszy. Musiałbym na słońcu, a dzisiaj słabiutko. :)

 

[ Dodano: 27 Marzec 2010, 18:06 ]

kabul, efekt koloru jest poprawia welurowa beżowa tapicerka. Też to lubię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powprowadzali teraz inne sankcje, ale jeszcze pamiętam jak w tamtym roku na wakacje nie miałem wozu do dyspozycji i musiałem się dostać do miasta. Załapałem się akurat na autostopa - koleś bujał się trzylitrową W124. I jako że nudy były, to się wywiązała mała pogawędka. Okazało się że typ ma tego Merca od 6 lat i nadal nie ma prawa jazdy, bo mu się nie opłaca robić... :kox: Miał z jakieś 30 lat, mówił że raz go tylko drogówka ściągnęła, to zapłacił 500zł, bo auto zarejestrowane, ubezpieczone - a więc i tak jest jeszcze do przodu, bo za prawko trzeba wydać od 1200 do 1500...

Oczywiście broń Boże - nie namawiam do tego typu działań, żeby nie było...

Ot, tak mi się przypomniało, jak sobie ludzie radzą w Polonii... :mrgreen:

(mam nadzieję że do OT się to nazbyt nie zalicza ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powprowadzali teraz inne sankcje, ale jeszcze pamiętam jak w tamtym roku na wakacje nie miałem wozu do dyspozycji i musiałem się dostać do miasta. Załapałem się akurat na autostopa - koleś bujał się trzylitrową W124. I jako że nudy były, to się wywiązała mała pogawędka. Okazało się że typ ma tego Merca od 6 lat i nadal nie ma prawa jazdy, bo mu się nie opłaca robić... :kox: Miał z jakieś 30 lat, mówił że raz go tylko drogówka ściągnęła, to zapłacił 500zł, bo auto zarejestrowane, ubezpieczone - a więc i tak jest jeszcze do przodu, bo za prawko trzeba wydać od 1200 do 1500...

Oczywiście broń Boże - nie namawiam do tego typu działań, żeby nie było...

Ot, tak mi się przypomniało, jak sobie ludzie radzą w Polonii... :mrgreen:

(mam nadzieję że do OT się to nazbyt nie zalicza ;) )

 

gorzej jak spowoduje wypadek - wtedy nie ma zmiłuj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.