Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś tam się działo Lancia Kappa 20VT

Oczywiście skorzystałem z opcji daj 10zł i lej ile chcesz.

Pre wash z Glorii VP

Odsmolenie Prickbort

IronX

Mycie

Presta Sudzz

No i wosk.

Samochód znajomego miał być po prostu zabezpieczony więc Coli a pod nim DJ LP

Ale i tak korekta będzie :ad:

DSC_0038.JPG.b22966411216240f2af85c1b25e1ea00.JPG

DSC_0037.JPG.e96c80f0581e75e592a38b600731885e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, mam to samo w Passacie, chciałem oddać przekładnie do regeneracji, ale mechanik powiedział, że nie ma jeszcze takiej konieczności, bo on ją "poskręca"... no i poskręcał, faktycznie część objawów takich, jak stukanie podczas skętu na postoju zniknęło, ale auto nadal na właśnie nierównych zakrętach myszkuje, mało tego... skręcę kierownicę na postoju, ruszę a ona się nie odkręca! Masakra jakaś, będę wracał z reklamacją :(

Mechanik dociągnął Ci śrubę, od tzw. kasowania luzu. Niestety jeżeli zrobi się to zbyt mocno kierownica przestaje odbijać. Musisz jechać, by to poprawił....

Jeżeli się w przyszłości zdecydujesz na regenerację, to zrób to w miejscu polecanym przez kogoś, a nie tak jak ja - w pierwszym lepszym, gdzie mięli dużo sprzętu na zdjęciach i super stronkę WWW, a w rzeczywistości okazali się... :wallbash:

 

Capaz w kuj-pom jest chyba tylko jeden polecany zakład i wielu machaników tam jeździ, więc mam nadzieję, że będzie ok. A z tą skręconą muszę niestety do września pojeździć, bo dopiero wtedy będę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Insignia zakończony, teraz tylko wymienić gada na flaszkę :lol: i fajrant :kox:

W sumie tylko wash & wax i odrobina magii :evil: , ale lakier kosmos :shock: , chyba trzeba stać się mężczyzną i zakupić czarną furę... :D:P

 

img0040ut.jpg

img0041ox.jpg

img0043vtd.jpg

img0045dc.jpg

img0046hr.jpg

img0050kbx.jpg

img0053ey.jpg

img0057au.jpg

img0058dw.jpg

img0064ym.jpg

 

Szkoda, że nie umiem robić zdjęć, bo na żywo to kwarc jak z prospektu... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Insignia zakończony

:o:o:o Hmm - a co można dojrzeć po obu stronach zderzaka obok świateł przeciwmgielnych? 8-)8-)8-)

 

trzeba stać się mężczyzną i zakupić czarną furę... :D:P

RS500 był/jest w macie - nie liczy się... :P

 

A model Opel Insignia? Cóż - o gustach się nie dyskutuje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co można dojrzeć po obu stronach zderzaka obok świateł przeciwmgielnych?

 

czujniki park? spryskiwacze? :dontknow: ale bardziej stawiam na - tu fachowe określenie :D - załamanie światła :-] powodowane przez "chromowaną" :D ozdóbkę...

Aż poszedłem do garażu...special for You 8-)

 

img0070ui.jpg

img0072znd.jpg

 

Opel Insignia?

 

robi wrażenie solidnego auta, wobec Vectry C, postęp wydaje się być ogromny, ale w tym egzemplarzu np konsola środkowa trzeszczy jak w 30 letnim...Volvo :P

Innych "smaczków" :thumbdown: jakościowych, jak się bliżej przyjrzeć, mnóstwo...

Ale co tam, sprzedają się, menagerowie średniego szczebla powinni być zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż poszedłem do garażu...special for You 8-)

:oops::|:acute:

 

czujniki park? spryskiwacze? :dontknow: ale bardziej stawiam na - tu fachowe określenie :D - załamanie światła :-] powodowane przez "chromowaną" :D ozdóbkę...

:o:o:o

 

img0043vtd.jpg

 

Sam stworzyłeś to kryterium oceny:

"tylko" bardzo solidny standard

więc ja po raz kolejny uprzejmie proszę o relację z RS'a Ąuto Świat test długodystansowy 100 tys. km standard...

 

A tak serio - jeśli Ty "nie potrafisz robić zdjęć", to się potem nie dziw, że taka mała liczba użytkowników ma odwagę się wychylić w PSB... :song:

 

Pięknie - ale w sumie czego innego można sie po Tobie spodziewać... 8-) Fiat ukończony, czy wyciągają sie wgnioty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o relację z RS'a

 

RS miał swoje "pięć minut" w zeszłym sezonie, więc ten odpuszczam...a tak z perspektywy czasu, to tamta relacja była bardzo przeciętna... :kox: ale owszem, wobec PSB`2011 mogła się podobać... :)

 

Plan jest taki, aby 3 urodziny Forda, dokładnie za rok, "uczcić" kompletną odbudową na zabytek klasse "0" :evil: trudno go uznać za zużyty samochód, ale jest się czym zająć :song:

 

Fiat ukończony?

 

Niestety, kompletny brak czasu na Fiata, a potrzeba ok 50-60 godzin na ukończenie projektu... "Sezon" zapowiadał się miernie, ale druga połowa odbija póki co wiosenny marazm... :|

Trzecią relacją postarm się zamknąć sezon na poziomie...

 

bardzo solidny standard

 

:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się wczoraj z glinkowanie, a jak potem zobaczyłem hologramy to kierunek był jeden, polerka w łapę i heja. Od rana zrobiłem parę drzwi z prawej strony, później ide katować tył bo tam to katastrfoa jakaś :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.