Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymiana prawego przedniego łożyska i wkońcu w aucie ciiiisza ! :D + wymiana łączników stabilizatora i miejscowe oklejenie stabi matą,co by nie stukał o pół ośki. ;) Jedynym "minusem" tych zabiegów jest to,że nie mogłem się pojawic na "detailingu w Jaworznie",bo zabrakło czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, akcencik na Euro2012, mi się ta społeczna mobilizacja podoba. Znudzę się albo się Euro skończy - zerwę, to tylko folia ;)

 

1.jpg

 

2.jpg

 

Fotki słabe, bo się aparatu jeszcze uczę. Wykonanie też słabe, ale to ze względu na niezawijanie folii pod spód (nie chcę znowu obudów ściągać jak będę zrywał folię), poza tym nigdy wcześniej tego nie robiłem ;). Oklejałem w domu, nie na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaptan, kolego nie podoba mi się ta modyfikacja. Do Twojego koloru bardziej pasowałyby całe białe lusterka albo ostatecznie czerwone. Felgi przydałoby się zmienić na białe. Teraz lusterka nie trzymają ładu, ani składu. Brakuje innych akcentów w tej kolorystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, to i tak tylko na miesiąc. Nie miało to poprawiać wyglądu, po prostu mi się podoba spontaniczna mobilizacja społeczeństwa. Wiem, że w temacie obok z tego część osób się śmieje i nie rozumie, ale każdy ma swoje zdanie. Skończy się Euro, zdejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, dzięki, zawsze staram się albo dobrze, albo wcale ;). Choć tu jest "dobrze" jak na robotę na miesiąc, bo na stałe to by była fuszera (na moje standardy)

To wyjaśnia czemu bębny wciąż nie ruszone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.