Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Mycie przed lakiernikiem i pierwsze podejście z S2 Orange , chyba mam kombo na wakacyjną korekte :D

 

A mógłbyś napisać dwa zdania porównania past S2 i S3?

Chodzi mi bardziej o to jak zachowują się te pasty w praktyce bo "teorię" już czytałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

S2 zrobiłem póki co 1,5 elementu a S3 zrobiłem...trochę ;) więc za wcześnie na jakieś porównania, ale mam wrażenie że S2 dosć blisko do FC+ , zarówno mocą jak i niestety kulturą pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W południe umyłem, ale nie suszyłem. Słońce i woda dały o sobie znać, powstały piękne watersporty. No więc godzinkę temu jazda do garażu :-]

 

Znalazłem idealną miarkę :-]

 

IMG_1028.jpg

 

A dokładniej dwie :o

 

IMG_1029.jpg

 

 

Dobrze, że nie używałem kieliszków przed tą czynnością :mrgreen:

 

IMG_1030.jpg

 

No to chlup :

 

IMG_1031.jpg

 

 

Wypianowany :

 

IMG_1034.jpg

 

Opłukany :

IMG_1035.jpg

Wytarłem do sucha, potem poszedł Megs na szyby, Pneu na opony i do jamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal88, ta sztuka to jest jeszcze czyściutka, właściciel to jakiś kozak, od nowości były założone pokrowce :D:D tam taki trafia się raz na 1000 :lol:

 

Camel-, z francuskiego placu ;)

 

Chyba muszę umyć te pedały :( Jeden Pan stwierdził, że w jego Skodzie z przelotem 200tys km są ładniejsze. jak się kręci licznik do przodu...przecież 89tys z książką i fakturami jest niemożliwe? :dontknow::D niektórzy są niereformowalni :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było mycie, a dziś środek.

-Odkurzyłem

-Plastiki oczyściłem APC i nałożyłem na nie ValetPro Talos Protectant

-Wyczyściłem skórę szczotką i ValetPro Argus Leather & Vinyl

-Na dywaniki poszedł zapach Monster Shine Watermelon Scent

-Na opony nałożony Nielsen Brillance

 

I odnośnie Nielsen Brillance rada do wszystkich użytkujących...Nie używajcie tego w zamkniętym i niewentylowanym pomieszczeniu i pracujcie z nim koniecznie w rękawiczkach. Nakładałem go w garażu przy otwartej bramie wjazdowej i szczerze mówiąc kopie zdecydowanie zbyt mocno :E. No i jeśli nakładacie go gąbką lub pędzlem to taka rada...nie czyście potem tej gąbki lub pędzla w domowej łazience. Pół godziny myłem umywalkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.