Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj gruntownie wypucowałem auto mojej rodzicielki, testując jednocześnie linię produktów Dr. Marcus Titanium które dostałem od zaprzyjaźnionego sklepu motoryzacyjnego 8-)

 

A wieczór pokaże co uda się przy moim zrobić... :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczerniłem plastiki i opony. Nie czytałem co pisze na Nielsenie Brillance zapędziłem i użyłem do testu porównawczego z Sonaxem. Niby tylko do gumy ale chyba nic nie będzie. Na wygląd lepiej wypadł od Sonaxa jak widać, nie wiem jak trwałość

 

scggom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczerniłem plastiki i opony. Nie czytałem co pisze na Nielsenie Brillance zapędziłem i użyłem do testu porównawczego z Sonaxem. Niby tylko do gumy ale chyba nic nie będzie. NA wygląd lepiej wypadł od Sonaxa nie wiem jak trwałość

 

Obrazek

 

 

ciekawy jestem wyniku , osobiście brilliance nie aplikowałem na twardy plastik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedzieli do wtorku "siedziałem" nad Corollą. Została porządnie umyta, a potem SwirX, DC2 i NXT 2.0 na lakier, GC Trim Detailer na plastiki i Prestone Tire Shine na opony. Wygląda już przyzwoicie. :) Teraz czekam na lekkie ocieplenie (chyba muszę uzbroić się w cierpliwość) żeby "przeciągnąć" ją jeszcze # 16. :)

Mam ambicję przebić ten efekt z 2008. :D

20081005152-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym Ci coś doradzić ...to ten zderzak za mocno się świeci...

popieram

a ja dziś umyłem auto i wstawiłem do garażu, miałem na masce próbować nowe nabytki ale czasu brakło :( lakier po zimie przypomina papier ścierny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba plastik gładki "pod lakier",on chyba nie ma tej charakterystyczniej matowiącej struktury. A może by prysnąć pod kolor,albo właśnie strukturką ? Myślałeś nad tym? Sorki ze pytam bo może tak Ci się akurat podoba. Aczkolwiek efekt taki raczej "taxiplak ":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, odpowiadając wszystkim za jednym zamachem ... :) Corolla ma zewnętrzne tworzywa o gładkiej fakturze i rzeczywiście można odnieść wrażenie, że się "świecą". Od jakichś dwóch lat do ich pielęgnacji używam Gold Class Trim Detailer'a i zawsze przecieram je mikrofibrą po jego aplikacji żeby ten efekt "świecenia" zmniejszyć. Ale to taki urok tego tworzywa - ja już przywykłem i zupełnie mi to nie przeszkadza. :) Rzeczywiście na żywo nie wygląda to chyba aż tak "świecąco" jak na zdjęciach.

Co do "pryśnięcia" kolorem to taki jest plan na wiosnę ... zobaczymy jak z funduszami wyjdzie bo jeszcze parę innych rzeczy jest w planie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak pisałem o projekcie z carbonem? No i dzisiaj wreszcie przyszła folia... :zly:

Tak wiec od razu zabrałem się za robotę.

listwa.th.jpgkonsola2.th.jpgkonsola1.th.jpg

:D:D

Zostały jeszcze listwy na tylnych drzwiach i osłona lewarka zmiany biegów. No i ramka od radia pójdzie w czarny mat.

Ramka już w macie ;)

konsola3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oklejenia kilku elementów wnętrza determinowały dwie rzeczy: przeróbka konsoli na 1DIN oraz likwidacja fordowskiego plastikowego "mebla". Folia Carbon 3M jest w tej chwili najlepsza jeśli chodzi o efekt wizualny jak i łatwość aplikacji.

Jak dla mnie oklejanie w jakieś carbony zwykłych stuparokonnych dupowozów to fail
BO stukilkudziesięciokonne dupowozy są zbudowane z prawdziwego Carbonu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.