Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj umyłem auto na myjni szczotkowej po czym wytarłem do sucha ścierką kuchenną.

 

 

 

 

:lol:

 

 

a tak na serio, mycie na dwa wiadra rękawicą, wnętrze wyszorowane APC, aktualnie piorę dywaniki w wannie i jestem przerażony ilością syfu :|

 

Niestety bez polerki, politur i wosku bo temperatura nie pozwala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moczę dywaniki w wannie, niech się biedne trochę wygrzeją, może puszczą trochę syfu

 

I 4h spędzone przy... rozbrajaniu bomby?

 

rad1.jpg

 

... nie, to po prostu montaż nowego nagłośnienia w moim samochodzie :mrgreen:

 

Zaznaczam - nie było łatwo - w 1981r. najprawdopodobniej nie planowali montażu radia cd z mp3 w schowku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych szaleństw. Radyjko JVC z mp3 (bardzo dużo słucham, a kasety czy transmitery to śmiech na sali ;) ) i kolorem wyświetlacza pasującym do wnętrza (ciepły biały/kremowy), nowe okablowanie + customowe głośniki. 12x4" midbasy na tył, w miejsce oryginalnych o tym samym rozmiarze + 6x4" oryginalne z przodu.

 

Jestem muzykiem - słucham muzyki nie tak, żeby słyszeli Ci na końcu korka, ale tak żeby mi się przyjemnie jechało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzeczam się - wożę CDki audio, ale jeśli chodzi o przewożenie większej ilości muzyki to i tak wolę jakość mp3 320kbps niż nieogarniające radio czy kaseciak.

 

Poza tym, przy takim audio różnice i tak są dość umowne. W domu czy na scenie to co innego. Ale na takie car audio "do słuchania" to jeszcze dłuuuuugo nie będę mógł sobie pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa luz, fajne wyjscie podpowiedzial mi jeden ze znajomych audiofili. Ipod podlaczony przez AUX z muzyka w formacie FLAC. Jest to jakieś rozwiązanie.

 

[ Dodano: 8 Marzec 2010, 16:12 ]

Aktualnie woże w aucie kaseciaka Fujitsu Ten, jakość wiadomo nie ta, ale jest klimat, wykopałem stare kasety ze strychu i sobie słucham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też jest to jakiś pomysł ;) Ja się natomiast za audiofila nie uważam i mimo możliwości i przyjemności obcowania niejednokrotnie z naprawdę high endowym sprzętem, jakoś nie przemawia do mnie okablowanie zestawu stereo na które musiałbym pracować 4 miesiące.

 

... przykład z życia niestety ;)

 

I widzę że się w tej kwestii zgadzamy również - ja pierwsze jak kupiłem samochód, to odszukałem składanki z lat 60-80. Tego klimatu nie zastąpi najlepszy zestaw car audio.

 

Uwielbiam te nocne przejażdzki z dobrą muzyką i delikatnym oświetleniem całego wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie przypadkiem spotkałem na ulicy Marka @Maru123 i mnie zawstydził. Auto odpicowane, błyszczy się jak cholera, gumy świeżo zaczernione... Od razu pojechałem do domu i umyłem swoją hanię, woski testowe jeszcze siedzą, wiec przeleciałem auto tylko CG ProDet i jest git;) czekam na deszcz ze śniegiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie przypadkiem spotkałem na ulicy Marka @Maru123 i mnie zawstydził.

taka wtopa:p jak Ci nie wstyd:DDD ja po powrocie patrzę, a auto całe uwalone, w środku syf zimowy.. a nie ma kiedy umyć.. dopiero jak wróce;( mam nadzieję, że nikt mi gwoździem 'brudas" nie napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem odnowione dekielki na fele. Nooo, airbrush guy się spisał. Jak wsadzić w dekielek nos to widać jakieś tam zafalowania na linii odcięcia gdzieniegdzie ale to jest pikuś. Kolor został dobrany tak, że absolutnie nie widać różnicy między deklem a felgą, kolor logo nie uległ zmianie. A dobierał na podstawie zdjęć.

 

Oto jak było:

P1303217.jpg

P2033224.jpg

P2033227.jpg

 

Tak jest teraz:

DSC01196.jpg

P3093250.jpg

P3093253.jpg

P3093254.jpg

P3093258.jpg

P3093262.jpg

P3093264.jpg

P3093265.jpg

P3093273.jpg

P3093278.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.