Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

michal_s87, Tylko,ze najbardziej uciazliwa dla mnie codzienna czynnoscia jest wjazd do garazu(mam taki lekki skos i juz musze po deseczkach wjezdzac ;) ) a majac garaz nie bardzo mi sie jakos usmiecha trzymac go pod blokiem,tyle ze tam znowu nie mialbym zadnego problemu z podjzdem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wstałem o 6:00. Pojechałem na zakupy i o 6:45 zacząłem zabawę.

Micrus umyty w końcu porządnie, nałożony Bonding Agent i Track Claw,SV Pneu i KochChemie na plastiki.

Żona zobaczyła co wyczyniam i zapytała : "....a magiczną wycieraczkę mi nałożyłeś"? :D

Foka:porządne mycie i nic poza tym. QD ,dressingi ....

Czas operacyjny prawie SIEDEM GODZIN (z przerwą na śniadanie i odpisanie na kilka PW :ad: )

 

Pierwszy raz zastosowałem się do zaleceń VIKINGA.

 

MAC124-10min, BH-10min i mixtura snow foam i magi na kolejne 10 min.

Nie było czego myć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Umyłem dziada

-Wysuszyłem

-Nałożyłem Rain X na boczne i tylną szybę oraz lusterka

-Nałożyłem AG Bumper Care na opony i plastiki (więcej już chyba ich nie mogli wymyślić)

-Odkurzyłem środek

-Na deskę powędrowało mleczko Autoland efekt matowy taki sobie ten efekt ale od biedy musiałem czegoś użyć,a że było jeszcze nie używane to wypróbowałem i więcej tego nie kupie.

-Psiknąłem odświeżaczem powietrza o zapachu vanili który bardziej przypomina gume balonową ale to akurat na + :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.