Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyjąłem konsole centralną bo...nowy projekt czas zacząć :) Będzie wyglądać mniej więcej tak:

cciacho1.jpg

Czyli przeróbka na 1DIN (choć u mnie będzie trochę inaczej wyglądać) oraz oklejenie folią Carbon 3M Di Noc(oklejone będą też listwy na drzwiach oraz osłona lewarka).

Wiem ze to z kosmetyka to raczej nic ale to właśnie zrobiłem dzisiaj przy aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, Dalton pro, najpierw myje lakier, potem koła... :D

 

[ Dodano: 19 Luty 2010, 12:28 ]

a w temacie - umyłem brudasa, przeleciałem QD, zrobiłem opony, szyby etc. w następny weekend jest plan, żeby zdjąć zimowe colli i zrobić HDC i carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19022010001.th.jpg

Umyłem :D wkońcu, :) ale jednocześnie się przeraziłem ile smoły i lotnej rdzy jest na progach, dolnych cześciach drzwi, tylnym zderzaku i kalpie.... :shock: sory za jakość, ale robione telefonem.

19022010006.th.jpg

19022010004.th.jpg

a tutaj widać 3 miesięcznego Colli, w tym miejscu jest nieźle, ale w innych troche słabiej. Najgorsze przetrwał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj - korzystając ze słonecznej pogody - zabrałem Jettę na myjnię i porządnie ją wyszorowałem. Po myciu została przetarta ColorX'em, a potem jeszcze Ultimate Quik Wax. Wyczyściłem też koła, plastiki i szyby. Wyszło tak:

20100221543.jpg

 

20100221544-1.jpg

 

Teraz byle do wiosny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.