Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umyłem felgę (na razie jedną z braku czasu).

 

Po myciu Blue Gel-em, APC i IronX. Ciągle źle...

 

dsc0226ib.th.jpg

 

Czas na ciężkie działa - Alux i 3x IronX, do tego szczoteczką. Od razu lepiej :)

 

dsc0227gk.th.jpg

 

Zostało jeszcze trochę brudu. Delikatnie ruszyłem to śrubokrętem i schodzi. Trzeba będzie użyć twardej szczotki albo patyczka i wyprowadzi się na 100%. Ale to już kiedy innego dnia.

 

dsc0225pg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przygotowuję powoli samochód na spot do SNB

To zdjęcia maski, ale dzisiaj od 16 do 20 zrobiłem już dwa przednie błotniki, maskę i drzwi kierowcy ;)

Obrazek

 

Obrazek

 

Widzę,że tylko ja się specjalnie nie przygotowuję :) Wyszedłem z założenia, że po spocie będę więcej wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza myciem i woskowaniem, pomalowałem znaczki na czarno :

 

240320122327.jpg

 

musiałem wywalić w PS tablice, bo jest taka wielka i tak szpeciła foto, że to szok.... nienawidze tego kwadraciaka :/

Jutro jak znajdę to założę amerykańcką wersje :o

 

podziękowania dla geno za użyczenie Plasti dipa - jest kozacki, muszę kupić swoją puchę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, Wczoraj dach, dzisiaj jak czas pozwoli dokończę lewy bok ;)

 

Jak zrobię cały to położę Track Claw'a- podobno zmniejsza opór powietrza to może coś urwę :lol::lol::lol:

Ale to na pewno wina paliwa z Lotosu. Następnym razem zaleję VPR i zejdzie poniżej 8 na Racelogic'u :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.