Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a mi dzisiaj jakiś Ku**s na parkingu ( wzdłużnym ) albo cofał albo nie wiem co , złamał mi ramkę pod tablicą z przodu :/ dobrze że tylko tyle... obejrzałem cały samochód, cały przód,pod maską, dokładnie zderzak,lampy itp. nawet zderzak na mocowaniach się nie ruszył, bo specjalnie przykreciłem go umiarkowanie,aby przy delikatnym przytarciu się cofnął trochę ... i żadnego śladu nie było ... jedynie ta pęknięta w rogu ramka :/

żebym tylko wiedział kto mi to zrobił ... nie ręczę za siebie ...

 

[ Dodano: 11 Luty 2010, 20:33 ]

przez najbliższy czas nie ruszam auta .. niech stoi w garażu spokojnie i czeka na lepszą pogodę ... i na zmianę ramki pod tablicą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas, sprawdź czy się żarówki nie strząchnęły, wariacie :D :D

żarówki całe , ale w tygodniu chyba ściągnę zderzak ... mimo wszystko będę miał spokojne sumienie później, niby nic żadnych śladów oprócz pękniętej w rogu ramki nie ma .... ale mimo wszystko nie daje mi to spokoju ...

jestem bardzo przewrażliwony na tym punkcie , dlatego muszę mieć pewność ... niby mam po pół godzinnych oględzinach w garażu przy świetle,ale mimo wszystko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas, to się z czasem pogłębia. Chyba potrzebujesz specjalistycznej konsultacji. Jak by Ci rozpi.....ł atrapę, maskę i lampę to co? Kwatery już byś szukał? Toż to ramka, przyjęła na siebie, zadanie spełniła i dlatego pękła. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas, to się z czasem pogłębia. Chyba potrzebujesz specjalistycznej konsultacji.

marctwain, spoko :) ja jestem przewrażliwiony i to bardzo , nawet jak ostatnio kamyczek uderzył mi w czasie jazdy w drzwi ,który odprysnął od innego auta to jak się zatrzymałem to ze szkłem powiększającym szukałem na drzwiach czy nic nie ma :P

 

Ja tak mam i nie zmienię tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.