Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JM63, To była w sumie trzecia aplikacja, poprzednie były na zimówkach i naprawdę całkiem ciekawie sobie radził. Dziad trzymal sie i trzymał ;) tej opony aczkolwiek w poprzednich aplikacjach miałem problem aby go równomiernie nanieść, dziś wyszło juź ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Jeśli planujesz robić finish przed każdym woskowaniem, to faktycznie lepiej odpuścić sobie mocniejszą orkę ;) Może być nawet ścierny cleaner. Nie wiem, na ile to prawdopodobne, ale dzisiaj na czarnym uni ślady po FG500 usunąłem ściernym cleaner'em, nie przekraczając 900obr/min :o

2 razy IPA leciałem i tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze całe dni przy autach :-]

Focus mamy tylko umyty i nałożony jakis budżetowy wosk (i tak na mnie krzyczała, zebym już skończyła :P)

Moje umyte, wyglinkowane (częściowo, muszę kupić mocniejszą, bo nawet na dachu mam tonę asfaltu), Dodo Juice Lime Prime i Purple Haze. Jak na standardy forumowe to wstyd nawet mówić, ale dla mnie to duże osiągniecie i jestem z siebie dumna ^^

+ bonus: na aucie chłopa usunęłam kocie łapki APC i wyczyściłam felgi Bilberry :):)

 

I na przedniej szybie NW z Tenzi. Ciekawe czy zadziała, bo znalazłam w jakimś aucie w warsztacie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mycie na bezdotyku

- felgi billbery + pędzelkowanie

- szyby Rinse&Shine Blue Diamond

- endurance na opony

- odkurzanie w środku

- czyszczenie APC (Autobrite MPC)

- PB NL na plastiki

- RainX

- CQ Fog Fight

- PB Trim Restorer na zewnętrze plastiki

- Psiknięty CG Citrus Freshener

- dywaniki umytę i połozony na nie endurance.

 

szkoda że tak późno się za to zabrąłem bo już nie było czasu na nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
witles, mam to do końca życia więc luzik.

Musiałem być z chorą córką w domu a później praca. Miałem plan na piękne czarne,zapuszczone autko ale się nie udało. Co się odwlecze to nie uciecze!!!!!!!!!

 

no mam nadzieje bo konkurencja siedzi na ogonie :P :P

 

[ Dodano: 19 Marzec 2012, 08:45 ]

@czaptan ruda zaczyna już.... :o:/

 

mnie tez juz wpiernicza...

 

th_060860833_IMG_9688_122_337lo.JPG th_060865141_IMG_9686_122_864lo.JPG th_060870138_IMG_9687_122_1048lo.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim focusie z 2001 roku rdzę miałem tylko na klapie bagażnika, ale wynikało to z tego, że gamonie z ASO zamiast ją wymienić na nową( za co zresztą wzięli pieniądze) to nawalili szpachli i źle zabezpieczyli przed korozją. Z przodu miałem od nowości chlapacze i w 2008 po ich zdjęciu nie było nawet śladu rudej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.