Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Thomas, w tym przedziale cenowym możesz mieć CG Concours lub jego brata bliźniaka SmartWax Concours lub Zymol Carbon o Dodo nawet nie wspominając ;)

MetalMagnes, wiem o tym, ale jestem ciekaw jak ten wosk się prezentuje, znaczy się czy wart jest zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkolm, ostatnio też mi się trafiło takie mycie, ale po wyszorowaniu, opłukałem i wycierałem do sucha... ;) A później jaki zachwyt stojącego jedynego czystego autka na podwórku, gdzie inne wszystkie od śniegu i błota... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy siedzielismy (ja, nOx i Turzol) przy opelku z trzema maszynami, każdy robił swój panel... W ciągu trzech godzin zrobiliśmy zaledwie niecałe 3 panele... Jak ktoś mi powie, że robi auto w 5 godzin, to najpierw mu walnę, a potem zatrudnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fordziszon umyty,odkurzony,wnetrze wyczyszczone,zakonserwowane,wyprane siedzisko fotela pasażera,i ogolnie wreszcie go troche pogłaskałem :D A na koniec UQD. A kobita jak sie dowie to bedzie zła bo jej brudne strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj dzisiaj chyba pojawi się tu trochę postów,ze autka poumywane itp,bo pogoda wkońcu trochę na to pozwala. :)
jakoś się nie pojawia chyba że wszyscy jeszcze czyszczą fury,

ja QD odczyściłem kilka ptasich kup. niestety detailer marzł na aucie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam umyłem auto, podwozie (nie wiem po co bo i tak się zabrudzi), i pełne czyszczenie wnętrza. Jakoś zawsze jak mam brudne auto to psuje mi się humor. Aaaaaa i zbralem przednie dywaniki do domu żeby się suszyły (zawsze tak robię wieczorem :-] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj zatankowałem grata, i wiecie co, ostatnio zalałem dynamica na lotosie i wyszło że tego paliwa auto spaliło o 0,4l na 100 km mniej niż zwykłego z jakiejś tam stacji, zawsze leje pod sam korek więc inaczej być nie może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, według moich obliczeń wcale tak nie jest. A te wszystkie dodatki niby uszlachetniające to tak naprawdę pic na wodę. Tego detaliczny klient nie jest w stanie sprawdzić lub mu się nie chce. Ja trochę siedziałem w paliwach kilka lat i rozmaite próbki musiałem dawać do badania. Wyższa cena-mniej paliwa za np. 100zł. Spadek spalania nie wyrówna dystansu jaki przejedziesz na tańszym paliwie tzw. normalnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.