Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

MetalMagnes Zawsze zakładam zimówki wraz z pierwszym ochłodzeniem. Kilka lat temu po pierwszych oznakach wiosny jako,że miałem nowy komplet pięknych kół postanowiłem je założyć. Nagle wyskoczyła mi trasa a rano tego dnia zaskoczyły mnie intensywne opady śniegu. Rano z lewarkiem w garażu ściągałem śliczne, nowe kółka. :kox::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pogoda coraz lepsza więc trzeba było coś porobić ;)

 

Zacząłem od odebrania kół letnich od wulkanizatora:

 

20120303_104417_Kopiowanie.jpg 20120303_104426_Kopiowanie.jpg 20120303_104503_Kopiowanie.jpg

 

Następnie przekładka kół + kręcenie gwintem ( 2cm w dół ):

 

20120303_163254_Kopiowanie.jpg 20120303_163306_Kopiowanie.jpg 20120303_163315_Kopiowanie.jpg 20120303_163327_Kopiowanie.jpg 20120303_163337_Kopiowanie.jpg

 

A na sam koniec mały mod a cieszy - Halogeny jako dzienne ( nie muszą być zapalone postoje żeby włączyć halogeny ) :

 

20120303_163403_Kopiowanie.jpg

 

Chciałem jeszcze uderzyć na bezdotyk ale kolejka mnie odstraszyła :thumbdown: czekam i czekam a woda na placu nie chce odmarznąć :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłukanie

Mycie-MEGUIARS GOLD CLASS CAR WASH plus dwa wiadra

Rękawica-MEGUIARS MICROFIBER WASH MITT

Suszenie-FLUFFY DRYER

Cleaner-DODO JUICE LIME PRIME (narazie najlepszy jaki używałem)

Wosk- Collinite 476 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze mycie:

- Dodo Juice Sour Power,

- ClearKote VHG + RMG na czarny padzie ABW

- PB Natty's Red

 

Obrazek

Obrazek

 

coś malutkie te kołeczka w tym mondku :shock:

 

 

A u mnie mycie szybek w samochodzie żony i silnika w Madzi :)

 

jest dobrze w miarę ciepło :good: tylko gwiżdże jak ho...era :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na sam koniec mały mod a cieszy - Halogeny jako dzienne ( nie muszą być zapalone postoje żeby włączyć halogeny ) :

 

Jak juz się zdecydowałeś na taki myk to trzeba było zrobić to modułem żeby świeciły na 30% mocy.

 

W halogenach jest xenon więc taki moduł nie ma sensu... Żarnik by się na pewno nie zapalił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W halogenach jest xenon więc taki moduł nie ma sensu... Żarnik by się na pewno nie zapalił...

Hmm, to jaki to ma sens - w Twoim przypadku xenon zamieniać na xenon? Już chyba lepiej było jakiś fajny markowy led?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, nagraj jak eSka brzmi :-]

 

Na dzień dzisiejszy mam tylko taki filmik:

 

 

Polecam oglądać w 1080p :good:

 

Z tego co mówił Mirek i Daniel z EcuProject to było to jedne z najgłośniejszych aut jakie u nich było :mrgreen:

 

Jak będzie już dobra pogoda to postaram się nagrać coś na ulicy ;)

 

[ Dodano: 3 Marzec 2012, 19:03 ]

Zapomniałem jeszcze o tym ale to było zaraz po montażu, obejmy były jeszcze nie szczelne i wydech był nie wypalony...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze A3 dzisiaj łatwo nie miało :evil: Całość APC BH 1:10, pędzelek i MF także dywaniki gumowe, pedały, all surface :kox:

Z zewnątrz piana OPW, DG#901, SRP na rotacji a jutro ponowne mycie, cleaner i wosk(prawdopodobnie Pete's 53) :mrgreen:

Opony, plastiki zew - odpowiednio PB B&B i TR :-]

 

Jest bajka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienione drążki kierownicze i łączniki drążka stabilizatora, a tutaj stary drążek w zestawieniu z nowym po tym jak przywaliłem lewym bokiem auta w bardzo wysoki krawężnik:

scaled.php?server=192&filename=img3393qc.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.