Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jutro mycie i nalozenie tego wosku pol na pol z 476s na masce, z czystej ciekawosci ;)

Ciekawy pojedynek :good:

 

Na razie Colli nalozone w listopadzie sie jakos trzyma, ale jutro zmyje i poloze od nowa.

 

Ciekaw jestem tego wosku w5, wzialem dzisiaj przy okazji zakupow. Pachnie mega ladnie, no i napisane na pudelku ze jest z Carnauba. Za 19.99 mozna bylo sprawdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym zrobiłem chyba wszystko co można zrobić przy 9 stopniowym mrozie, czyli ogarnięte całe wnętrze od A do Z, wyczyszczone szyby płynem od VP, + Rain-X (zobaczymy ile wytrzyma, nakładany przy takiej temp.) Załadowałem druga puchę Eurogel'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ją wyjąłem spod siedzenia na półeczkę na desce rozdzielczej, bo przez pięc dni leżakowania pod siedzeniem nie było nic czuć :thumbdown: za to teraz daje jabłkiem jak szalone. Choć szczerze mówiąc to nie ten zapach którego szukałem ;) trzeba jednak pójść w CS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem na bezdotyku przy -16 stopniach

 

szlony pomysl ale tez tak kiedys zrobilem i musialem szyby skrobac zanim z myjni wyjechalem :|

 

Ja sie skusilem na jakies mycie reczne w lbn - nie wygladalo to zbyt profi no ale liczylem ze i tak mniej szkod narobia niz szczoty i chyba nawet tragedii nie bylo - przynajmniej firby mieli swiezutkie bo przy mnie rozpieczetowali pudlo, no ale nie sadze aby zawsze uzywali swiezutkich :|

 

NA samodzielne nie mam niestety warunkow a i myjni, gdzie samemu sie mozna pobawic w lbn nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiiiiha 0 stopni :D ... w końcu umyłem auto od początku grudnia nie było myte :ad: na bezdotyku za całe 3 złote i to na dwa własne wiadra, ajjjjj mina panów myjących auta obok i patrzących na to co wyprawiam bezcenna a jak po tym wszystkim wyjąłem ręcznik i zacząłem suszyć to nie trzeba kombinować co sobie pewnie o mnie myśleli :D

 

zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.