Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stare Kenwoody KFC-1337C , dobre dudnią pod Pionkiem , a wygłuszę prawdopodobnie matami STP , zobaczymy bo wzięło mnie na dłubanie przy aucie dziadka :)

W Grande na lato odseparowany zestaw Helix'a i maty Dynamat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się impregnować? (Wybacz pytania, ale nigdy nie miałem kontaktu z tym materiałem, a zastanawiam się nad zrobieniem czegoś takiego)

 

Efekt pierwszego w życiu, powiedzmy 'poważnego' :ad: Klapa bagażnika w zimowym upalaczu- E36

Kestrel Sim 180,

Menzerna FG 500+ biały Flexipads

3M żółty korek + żółty 3M

Gtechniq P2 + niebieski 3M

 

img9678t.jpg

 

img9679y.jpg

 

img9680e.jpg

 

img9683nm.jpg

 

img9686l.jpg

Na zdjęciach to nie wielka rysa tylko oświetlony kabel :P

Później IPA i na lewą stronę Body Wrap, na prawą Carbon na VHG, a na środku nic.

Fragment posłuży do małego testu i nie będzie to test LSP. Myślę, że w przeciągu tygodnia coś wrzucę ;)

Domyślam się, że zdjęcia pozostawiają trochę do życzenia, ale mam nadzieję, że z czasem sie wyrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem ani nie czytałem żeby ktoś to czymś impregnował czy zabezpieczał przed wytarciem lub coś podobnego... Jak wszystko dobrze zrobione to jest to trwałe więc nawet nie widzę sensu kombinować z jakimiś środkami w celu zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IceQuartz ;) A zamarznięta kupa psuje w ogóle lakier, czy dopiero jak rozmarznie?

 

Osobiście domniemam, że sie przy takich temp nic nie dzieje. Dopiero jak sie to zmieni w cieczo-podobną substancję to wżera sie jak kawas w lakier.

 

Nie radze trzeć na takim mrozie, bo więcej kwasu sie zrobi niż pożytku.

 

Eryczek stosuj ciepłe okłady. Punktowo, bez tarcia i ładnie odchodzi już po kilku sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, ale to nie było punktowo, tego była dobra setka na aucie :zly::zly::zly:

 

Hmm no ja też miałem kilka min... samochód stoi pod drzewem, a w zasadzie pół samochodu (całe szczęscie :x ).

 

Te czarne darmozjady żrą jakies fioletowe badziewie i później wychodzi kaszana. Rolka papieru poszła, kilka powrotów do domu po ciepła wode i jakoś pół dachu zeszło bez szkód...mam nadzieje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.