Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak tak długo będziemy jeździć brudnymi autkami.. Się przyzwyczaimy... Ostatnio myjąc nasze Megane i dziadka Thalie - doszłem do wniosku, że wyglądają świetnie - wbrew przeciwnie myślałem w lato, widząc całą mase swirlsów na od nowości nie polerowanych lakierach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym tygodniu myłem auto już 2x, w pon i w pt ;-) myjnia ręczna, hala ogrzewana, zaprzyjazniony myjkowy, mycie szampon Zymol, gabka mikrofibra Sonax, wiadro z separatorem, mycie reczne wnetrz felg (18" z duzymi dziurami miedzy ramionami), po suszeniu Zymol QD ( kazdy powinien go wyprobowac, jest mistrzowski!!) i fura nieprzyzoicie czysta jak na zime ;-) aha, oczywiscie po myciu wjazd do ogrzewanego garazu na 5-6h a pozniej nawet -20st w nocy nie grozne :evil: Takze mozna i w zimie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, ja pamiętam jak rok temu wydawało mi się, że jest ciepło, tzn kolo 0, wyskoczyłem w bluzie na dwór i zapodałem na auto pianę. piana utworzyła piękną, zamarzniętą pierzynkę w kolorze czystej bieli. rozmarzało to jakieś 2 godziny w garażu, bo nie zauważyłem, że jest -7:) nie polecam takiej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też profilaktycznie podładowałem.

Wczoraj natomiast rozwaliłem jedną oponę. Przejechałem jakieś 12km na małej ilości powietrza i nawet tego nie czułem - co ciekawe nie było dziury. Wcześniej patrzyłem na auto i wydawało mi się ,że jest mało wiatru ale później jak wyjeżdżałem zapomniałem sprawdzić :oops:

 

No nic - jutro trzeba ogarnąć 2 opony. Za 2 miesiące pewnie bym sobie głowy nie zawracał i założył letnie ale wolę nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.