Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Caly dzien ogarnialem 406tke, mycie, drobne polerki, wosk... Na koniec dnia jakis kretyn wycofał mi w zderzak. Miał pecha, bo akurat nie zdarzylem jeszcze wysiasc z auta. Cale szczescie straty niewielkie, wiec symboliczna stowka gosc sponsoruje jutrzejsza polerke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly dzien ogarnialem 406tke, mycie, drobne polerki, wosk... Na koniec dnia jakis kretyn wycofał mi w zderzak. Miał pecha, bo akurat nie zdarzylem jeszcze wysiasc z auta. Cale szczescie straty niewielkie, wiec symboliczna stowka gosc sponsoruje jutrzejsza polerke ;)

A zdjecia na otomoto robiłeś po robocie czy przed?.. Fajne Auto ładny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia robilem tylko po porzadnym myciu i odkurzaniu, po poludniu rzucilem Colli 476 i jak odstawialem juz auto pod blok to mi zarysowal gosc zderzak. Jutro poprawki. Mam nadzieje ze nie bedzie sladu ;)

 

Kolor wdzieczny, jak jest umyty. Brudny wyglada jak bordowy Polonez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia robilem tylko po porzadnym myciu i odkurzaniu, po poludniu rzucilem Colli 476 i jak odstawialem juz auto pod blok to mi zarysowal gosc zderzak. Jutro poprawki. Mam nadzieje ze nie bedzie sladu ;)

 

Kolor wdzieczny, jak jest umyty. Brudny wyglada jak bordowy Polonez :D

A czemu masz rejestracje WF ... tak z ciekawości .. w weekend teścia bede namawiał żeby zmienił swojego 406 z 1997r na tego.. ciężko będzie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Tak jest - czysto.pl na przeciwko zajezdni :) Ooo to tam jakiś Pan w budce gdzieś siedzi ?? :D

 

Tak czasami ;)

 

Musimy sie ustawic kiedy bo chetnie bym zobaczyl Twoj patent z pianownicą :)

 

Chyba dzis tam podjade odkurzyc i wysprzatac wnetrze i oplukac auto ;) kolo 17:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwsze normalne mycie auta po ponad miesiacu. Bezdotykowa niebardzo miala ochote zmyc z auta brud wiec myjnia samoobslugowa szampan CG Glossworkz 2 wiadra glinka w wymagajacych jej miejscach cleaner DJ LPL i na to Swissvax Shield. Oczywiscie wszystkie zewnetrzene plastiki oczyszczone CG Greenclean i zabezpieczone Smartgel. Autko pieknie lsni a mnie pysk sie cieszy od ucha do ucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja padam na twarz .. hehe nie no była pogoda wiec działamy..

-Pianka

-Potem płukanko

-2 wiaderka

-płukanie

-glinkowanie

-znów mycie

-suszenie

-cliner

- potem gość dnia Coli 915 :ad:

-A na koniec na oponki Endurance

-dywaniki wyczyszczone APC a potem Endurancem zabezpieczyłem zobaczymy co to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.