Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś super pogoda do mycia nawet ręce nie marzły :)

-odkurzanie

-mycie Shiny Garage

-QD CG Synthetic Quick Detalier

-środek i opony Smartdressing

i pierszy raz położyłem NW na przednia szyba (autoland) bardzo jestem ciekaw efektu w deszcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem żarówki Thungsram +90% H7

Różnica widoczna gołym okiem. Ciekawe kiedy się skopcą :D

 

Tungsramy bardziej wytrzymałe niż Osram NightBraker, u kolegi tyle, że +50% wytrzymały w użytkowniu miejskim (zawsze gorsze, bo włączanie/wyłączanie częste) ok. 2lat i gdzieś z 15-20kkm, więc dobry wynik, bo mi na trasie Osramy padły po ok. 8miesiącach i 10kkm, teraz też mam Tungsramy i 20kkm minęło i dalej świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystając z pogody zrobiłem :

-Najpierw to co wszyscy lubią najbardziej Pianka..

-opłukanie i 2 wiaderka

- Wysuszyłem i QD

-Rain-x na szybę przednią i tylną po 2 warstwy

-a na koniec na oponki Meguiar's Endurance :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, bardzo słabo ucieka po NW z Autolandu ?? :o A co np inneo,lepszeo stosowałeś ? Jakoś u siebie nie zauważyłem tego,że "wycieraczki na szybie nie ma" po włączeniu wycieraczek !! ?! I to nawet nie jednokrotnym włączeniu. ;) Może dużo płynu używasz,albo jest on jakiś bardzo "mocny" w stosunko do NW. ?! Ja tam jestem z tego środka zadowolony / cena - efekt i wydajnośc. - :good: Choc innego produktu o takim działaniu nie miałem przyjemności jeszcze spróbowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy się skopcą

Myślę, że hyc hyc, nie długo :P. Akurat my jeździmy w domu na Tunsach od dość dawna i cena/trwałość/jakość to +50% są najlepsze. Tańsze i trwalsze od +90 a nie świecą o wiele gorzej. Po NB też się więcej spodziewałem, ale teraz są na dlugich u ojca. Jeszcze świecą ;) (od ponad 2,5 roku).

 

Ja tam jestem z tego środka zadowolony / cena - efekt i wydajnośc.

Żeby Autoland Look dobrze działał (czyli jak RainX) to trzeba połozyć go przynajmniej z 5 razy. A i tak nie będzie tak trwały i śliski dla wody jak RainX. Look kosztuje 300ml chyba 16zł, a RainX 490ml 25zł. Gdzie tu oszczędnośc? Osobiście mam Looka i wrzucam go do swoich aut, bo RainX jest dla ojca (dużo jeździ) i jednak Lookowi trochę do chociażby RainXa brakuje. A przecież są lepsze środki od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem kiedys przejazdem na stacji, na boczne szyby i tylna sie nadaje, w trasie w deszczu na bocznych wody praktycznie nie ma. Nanosilem po 2 warstwy. Na przedniej szybko zniknal, zreszta nawet swiezo po nalozeniu jakiejs rewelacji nie bylo. A plynu do spryskiwacza uzywam Sonaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.