Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Auto #1 zostało - korzystając z niezłej pogody - wyciągnięte z garażu i zabrane na wycieczkę po autostradzie. :) Po powrocie przetarłem jest Last Touch'em i wyczyściłem szyby. :D

Autu #2 zafundowałem konserwację uszczelek. Czekam na lekkie ocieplenie żeby je w końcu porządnie umyć bo spłukiwanie wodą przestaje powoli wystarczać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19Urban94, Rafał, coś Ty tam nawypisywał w Przywitaj się? zapraszasz do biernego udziału w forum? Chłopie, to by było zero postów w każdym temacie. Kładź się spać wcześniej ;):D Bierny forumowicz się znalazł :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19Urban94, Rafał, coś Ty tam nawypisywał w Przywitaj się? zapraszasz do biernego udziału w forum? Chłopie, to by było zero postów w każdym temacie. Kładź się spać wcześniej Bierny forumowicz się znalazł

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 8543#18543

 

no faktycznie dał czadu:DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Witamy, zachęcam do biernego (regulaminowego) udziału w życiu forum... ;) "

19Urban94, Rafał, jak dla mnie jest to majstersztyk! Wspaniała, inteligentna odpowiedź na wcześniejsze zaczepki/uwagi/złośliwości niektórych forumowiczów...

Pozdrawiam, masz u mnie pomógł! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Witamy, zachęcam do biernego (regulaminowego) udziału w życiu forum... ;) "

19Urban94, Rafał, jak dla mnie jest to majstersztyk! Wspaniała, inteligentna odpowiedź na wcześniejsze zaczepki/uwagi/złośliwości niektórych forumowiczów...

Pozdrawiam, masz u mnie pomógł! :)

 

Ty naprawdę myślisz ,że on to napisał celowo i ironicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dopiero za 2,5 roku.

Wyobrażacie sobie jak on bedzie wolno jeżdził by auta nie zbrudzic...

Chyba, że ktoś mu zapoda teorie, ze szybko jadace auto nie zdąża sie brudzić... :evil:

 

[ Dodano: 18 Styczeń 2010, 07:34 ]

P.S. Dobrze, że pobierznie czytałem regulamin, bo by mnie tu nikt do dzisiaj nie znał... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.