Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LUKAS103, jak przeczytalem "rancik pomalowany w kolor nadwozia" to sie przeraziłem , ale jak zobaczylem zdjecia efektu koncowego to powiem ze mnie zatkało.... ciekaw jeszcze jestem jak to wygląda na samochodzie :)

 

też nie lubię kołpaków :D

 

[ Dodano: 30 Listopad 2011, 19:18 ]

LUKAS103, jak przeczytalem "rancik pomalowany w kolor nadwozia" to sie przeraziłem , ale jak zobaczylem zdjecia efektu koncowego to powiem ze mnie zatkało.... ciekaw jeszcze jestem jak to wygląda na samochodzie :)

 

też nie lubię kołpaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUKAS103, u góry po lewej jakbym miał się czepiać trochę nie równo zeszlifowane, ALE NIE czepiam się, bo wyszło MEGA i na pierwszy rzut oka tego nie widać ! Szacuneczek Kolego za robotę, wyszło świetnie !

 

Dzisiaj przy aucie niestety tylko sprawdziłem poziom oleju i zobaczyłem jak się miewa wosk...

Ale jutro prawdopodobnie dostanie dobrą kąpiel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że będzie takie zainteresowanie :) Do felg użyłem 1000,2000 i kawałeczek 500 ale one miały tylko ogniska rdzy nie było wżerów. Dlatego jeśli ktoś ma w bardzo złym stanie to polecam grubszy papier.Po 1 warstwie podkładu warto przejrzeć felgi i jakieś niedociągnięcia jeszcze przeszlifować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzis uzylem szamponu Chemical Guys Glossworkz ktory dostalem jako probka od mrCleanera wieki temu. Stwierdzam ze juz mala dawka wysmienicie sie pieni i pachnie. Bardzo dobry szampon. Na wiosne zrobie dokladny test.

 

Potem jeszcze poprawki wosku Collonite 476s bo idzie snieg, QD silk detailer, Nilsen na oponki

 

201112031440.jpg

 

20111203144147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nie moje ale na razie mam :)

Jako że miba się pochorował przejąłem na jakiś czas Asterkę no a skoro ją już mam to nie mogłem się powstrzymać :-]

 

-szorowanie nadkoli

-pędzelki wszędzie gdzie się da

-wypianowanie

-asfalt

-glina

-3 mycia

-IPA :kox:

-TrackClaw

-DP na felgi

-Endurance na oponki

-GlasSience na szybki

-303 na plasticzki

A teraz pianka :lol:

 

 

04122011329.jpg

04122011338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę umyłem Grande ;) nałożyłem PB S&G i Endurance na opony a w niedziele musiałem jechać w deszczu :/

+ Przetestowałem z Lidla W5 do Mycia felg na kołpakach w skodzie , i nie powiem bo nieźle dał sobie rade samo spryskanie i odczekanie i spłukanie dało całkiem dobry efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lakier do zrobienia zaprawek i teraz boję się użyć bo nie wiem co gorsze dziura w lakierze czy zje**na zaprawka :idea:

 

ja już jestem po zaprawkach i ... na dniach samochód z maską idzie do lakiernika ... eh :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odświeżyłem Passata wreszcie, bo już w środku całkiem konkretnie się syf zadomowił. Odkurzanie, APC, dressing AG V&R i do tego szyby Psik Psikiem Autolandu. Chciałem go wreszcie wykończyć, bo płyn od R&S już czeka, ale jeszcze na jedno mycie starczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.