Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj porządnie wypucowałem silniczek i całą komorę. Na wszelkie plastiki nałożony Perl od CarPro oraz elementy gumowe potraktowane "Guma +..." z Sziku za nie całe 10zł :P (tak tak wiem, że śmieszne to ale mega skuteczne) Efekt ? Można teraz na nim jeść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie dzisiaj lecz wczoraj cały dzień mile spędzony przy dwóch Leonach. Na pierwszy ogień poszło FR znajomego a tam przygotowanie do zimy. Auto wyglinkowane, wypędzlowane apc, felgi potraktowane Wolf's Brake Duster oraz PB Wheel Sealant, z braku chęci lakier tylko odtłuszczony ipa i zarzucone Colli 476. Na plastikach zewnętrznych Perl,na uszczelkach 303. Na jakiś czas będzie :)

Kolejny pacjent to moje wozidło i tu zakres prac dużo skromniejszy, wnętrze odkurzone i wymyte apc, nałożony Natural Look, czołowa szyba odtłuszczona oraz położone dwie warstwy Naviwax X2 Rain Shield ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie zewnątrz pojazdu na zime

 

-aktywna piana valet pro Natural pH

mycie DG 901

centki asfaltu - valet pro tar glue remover

glinkowanie

cleaner dodo lite na czarnym padzie 3m

coli 476

przekładka na koła zimowe i dressing na opony hot shine od megsa

plastki nowym testerem od scs ValetPRO Dionysus Trim Glitz

 

efekt zadowalający:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mina kierowców w kolejce za mną - bezcenna

jak ja kiedyś stalem żeby opłukać auto na bezdotyku (prawie czyste) to facet odsunął szybę i mówi: "ty tylko chcesz przejechać?? to ja ci odjadę..." a ja mówie ze czekam w kolejce zeby umyć :kox: popatrzyl jeszcze przez chwile na moje auto i miał mnie chyba za nienormalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toledo wkońcu umyte :D

 

Piana Autobrite Magifoam + Gloria :)

Szampon Maxi Suds II + Wash pudelek (pierwszy raz go używałam i jestem pod wrażeniem podoba mi się :good: )

Car Pro Reload + MF

 

na uszczelki i plastiki AF Revive

 

jak na razie coli 476 się dzielnie trzyma, więc woskowanie będzie później. Za to jak zobaczyłam jak woda ucieka z felg po cQuartzie to :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Umyłem auto i alusy, do tego APC + pędzel,

-mały test glinki,

-oszuszenie auta ręcznikiem + Tenzi Rollex,

-dywaniki wytrzepane,

-plastiki w środku Meguiar's Natural Shine Protectant,

-szyby zrobione płynem Tenzi,

-na plastiki zewnętrzne Nielsen S-A-S,

-opony Meguiar's Endurance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czyszczenie wewnatrz + zabezpieczenie plastikow + uszczelek drzwi (surfex hd+natural look+bold&bright)

- mycie z zewnatrz (pre wash na proszku erhle) a potem szamponem o mocnym ph w celu usuniecia wosku

- Super resin polish maszynowo na czarnym padzie 3m

- LSP - Autoglym Extra Gloss Protection, a na maske 50/50 z Finish Kare 1000p dla testów, zobaczymy co dluzej wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

+Odswiezanie auta na myjni recznej - woda zdemineralizowaną

+QD+

+Nielsen SAS

 

Dzieki uprzejmosci kolegi jacek_1 z testowałem dresing do opon Nielsem Briliance :) - Efekt bardzo mi sie podoba :) DZIEKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.