Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Thomas207, miałem porównanie z endurence, ale nie bezpośrednie.

Produkty podobne, zapachy całkiem inne. Hot Shine wydaje sie bardziej tłusty, może dlatego że przedstawia sie jako GEL. Jeśli sie skusisz na ten produkt, w najgorszym przypadku możesz sie rozczarować, ale nie zawieść, ponieważ jak wyżej wspomniałem są one do siebie podobne. :-]

Ja kupiłem, ponieważ poleciałem na zabudowany w kostce aplikator :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Udana nie udana, pracuje to to jak ursus w -30*C :D Jak na w miare swieza jednostke to z lekka marnie jezeli chodzi o kulture pracy ;) No ale nie ma co narzekac... soft napewno bedzie, niestety w aftomacie nie poszalejemy ale mysle ze to 180-190 i niski niuton jakos ta skrzynia przetrzyma. Ogolem osiagi tego auta mnie pozytywnie zaskoczyly, nastawialem sie na totalnego mula, a to cos se tam nawet jedzie nawet na 18" kolach... malo tego przy 180 ma ledwo 3k rpm :D dalej nie patrzalem na obroty bo dosc mocno padalo :(

 

Najwazniejsze za zona jak na razie nie marudzi, wiec chyba nie ma zle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żeś nie słyszał mojego na chwilę obecną :D

 

Wierz mi ze TDI VP to bardzo cicha jednosta w porownaniu do tego wynalazku :D

 

[ Dodano: 28 Październik 2011, 23:13 ]

Jak ogarniesz kosmetykę koniecznie wrzuć fotki :)

 

To na pewno, choc nie wiem czy nie skusze sie poprostu na jakies AIO przed zima... zobaczymy jutro na ile bede mial checi, mam nowa paste do testow wiec moze cos z tego bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorne przemycie wodą 476.....i odswieżenie Meg UQD.. na opony Poorboy's Bold and Bright ..na szyby Rain Clear Gel , na wycieraczki 303 WT a na plastiki 303 AP.

i jeszcze na dobranoc końcówka wydechu by Mothers Mag and Aluminium Polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nakładacie na plastiki 303AP? Aplikatorem gąbkowym i ewentualny nadmiar ściągacie mikrofibrą?

 

ja dziś testowałem 1 raz ten produkt ....do tej pory Poorboy's Trim Restorer więc test ....303AP przez psiknięcie i rozprowadzenie mikrofibrą..

 

[ Dodano: 29 Październik 2011, 00:11 ]

i jeszcze na dobranoc końcówka wydechu by Mothers Mag and Aluminium Polish

Jak aplikowałeś?

 

przemycie z grubsza APC...no i zwykła szmatką (na stracenie) nabierałem i recznie ... :)

wydech dłuuugi czas nie był ruszany a produkt odwalił całą robote praktycznie bez wkłądania dużej siły w pocieranie...

Nie poradził sobie jedynie z samym brzegiem (jakiś 1,5 mm) ...musiałem się wspomóc wełną stalową aby to zeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałem pare godzin dla siebie i dla mojej foki :) wpierw umyta Dodo Juice Wax-Safe Wash, glinkowanie łącznie z dachem a na końcu poszła pierwsza warstwa Collinite 476, wnętrze umyte Bilt Hamber Surfex i na plastiki powędrował NL, na szyby RainX ( mam nadzieje ze jutro znajde chwilkę aby oganac skory )

Foczka chyba jeszcze nigdy nie była tak ogarniana jednego dnia, teściu odrazu podstawił swojego mondka to zdążyłem jedynie go umyć i częściowo wyglinkowac ( samochód ma 7 lat w srebrnym kolorze i nigdy nie widział kosmetyków ani glinki wiec po 3-4 ruchach glinka była czarna i co chwile trzeba było ja zagniatać wiec spasowałem, może jutro poleje się nafta )

 

Sorki za jakosc fotek ale robilo sie juz widnawo a nie chcialo mi sie ustawiac przeslony itp. nastepnym razem sie poprawie :roll:

DSC_0488.JPG.5c2afbfe6354abb3705d5169dcb43e7e.JPG

DSC_0485.JPG.9de2e80b2d69fad60d2ba9878e72385c.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhhhh...

- VP Snow Foam PH Netral + pianownica P.A.

- Megs Gold Class Shampoo + rękawica CG

- Megs Ultimate Quick Detailer

- Megs na szyby

- Megs Ultimate Protectant na plastiki

 

Jestem zadowolony z Ultimate Wax Megsa, aplikacja była 21 września po przygotowaniu UC, po tym Ultimate Polish też od Megsa i na wierzch jedna warstwa Ultimate Waxa.

Po 6 tygodniach wygląda to tak:

 

dsc00128xm.jpg

dsc00125p.jpg

 

sorki za jakość, ale mialem tylko telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.