Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Thomas napisał/a:

19Urban94, jak nie będzie problemu to chętnie :)

 

Mam wrzucić te wszystkie które tam są.?

nie wiem czy dasz radę wszystkie :) jest tam ponad 50 stron ;) chyba,że Ci prześlę strony z których wrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no k..wa, jaki moderator tutaj. To dział, gdzie się chodzi w kapciach i piżamie. Mody siedzą na hardcorze: regulaminy, pokaż swój.... :D

Tomek, punciak :good: tylko jedno ale: korek wyrównawczego brudny trochę i bagnet prosi się o wosk :D

A ten rekord prędkości: odrywałeś czasem wzrok od wskaźników, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno ale: korek wyrównawczego brudny trochę i bagnet prosi się o wosk :D

nie mówię,że nie ;) bo jest tam trochę do poprawy :)

A ten rekord prędkości: odrywałeś czasem wzrok od wskaźników, prawda? :D

odrywałem ;) jedną ręką trzymałem kierownicę ,a drugą telefon :) zerkałem co jakiś czas na niego :)

 

aczkolwiek największa moja prędkość to licznikowe 170 :) jak na 1.1 i 55KM mocy to nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek największa moja prędkość to licznikowe 170 jak na 1.1 i 55KM mocy to nieźle

opowieści w stylu: miałem golfa I diesla, to była maszyna, zero problemów z zapalaniem zimą, jeszcze wszystkim użyczałem prądu rano pod blokiem :D 190 km/h jechałem tak na luziku, palił 4 litry ropy na setkę :kox::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas napisał/a:

aczkolwiek największa moja prędkość to licznikowe 170 jak na 1.1 i 55KM mocy to nieźle

 

opowieści w stylu: miałem golfa I diesla, to była maszyna, zero problemów z zapalaniem zimą, jeszcze wszystkim użyczałem prądu rano pod blokiem :D 190 km/h jechałem tak na luziku, palił 4 litry ropy na setkę

heh, no aż tak to nie :) ale nie zaprzeczam temu co napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.