Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

k24, Tobie też się tak szybko brudzi pod maską A6? Swoją drogą - masz jakieś problemy z cieknącym olejem spod klawiatur? U mnie wiecznie się leje z prawej strony i nijak mogę to ogarnąć :(

 

Dla ładniejszego postu dodam, że totalnie nic nie zrobiłem w samochodzie oprócz upierdzielenia go na zewnątrz (deszcz) oraz wprowadzenie 3 kumpli z buciorami (piach) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, nic mi nie cieknia (odpukać) auto ma 275tkm przebiegu i jeździ na LM 5w40, wymiana co 8-10 tysi i obywa się bez dolewek :good:

 

Szczerze mówiąc to mam ten samochód już rok i dopiero ogarnąłem wygłuszenie maski :oops::oops:

więc narazie nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie.

 

Umyłem felgi Bilberry 1:5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie, glinka, Auto Finesse Tripple, #16. Felgi, kołpaki i opony umyte Bilberry. Na oponach oraz plastikach zewnętrznych wylądował Auto Finesse Gloss Tyre Dressing i od dziś jest to mój numer 1 (opona wygląda po nim fenomenalnie... czarna, matowa, idealna). W środku odkurzone i pociągnięte Smartdressingiem. Szyby umyte Megsowym Glass Cleanerem. Na przednią i tylną szybę zaaplikowałem niewidzialną wycieraczkę Unique. To chyba tyle ;)

 

...aaa no i zatankowałem :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24, no to masz farta. W odmie grzebałeś? :) Też mam podobny przebieg, ale myśle, że trzeba doliczyć ok 60-80 tys. Więc 350 tys km.

Ja też prałem wielokrotnie silnik (przez wycieki), ale jakoś zapominam o "podsufitce" silnika. ;) Mam nadzieje, że zdąże walnąć :ad: do końca wakacji (dobrej pogody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyłem samochód. Poraz kolejny stwierdzam, że Turtle Wax Professional Wash & Wax jest fajny bo "agresywny" (dobrze usuwa brud) ale też doskonale usuwa mi wosk z auta... Dlatego dalej szukam czegoś innego.

A. Teraz brak testerów, no to będzie mały finansowy problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.