Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj przejazd Ząbki ul. Powstańców przy Poczcie mycie podwozia oraz szyb gratis :mrgreen::mrgreen:

Chyba chciałeś napisać konserwacja podwozia :lol:

 

nie kładłem się pod auto ale przydały by się wycieraczki bocznych szyb :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa nie po raz pierwszy:) ... na szybko wykorzystany dzień urlopu:)

 

Wewnątrz

odkurzanie

20110706171745.jpg

 

Z zewnątrz:

szampon Duragloss Car Wash Concentrate #901

ręcznik CHEMICAL GUYS Mikrofibra MAX :)

POORBOY'S WORLD QUIK DETAILER PLUS (QD+)

20110706170734.jpg

 

Silnik:

MEGUIARS ALL PURPOSE CLEANER

20110706171228.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś może nie, ale wczoraj, sprzedałem swoje Cuore :cry:

 

Ostatnia fotka przed odjazdem :

 

img0318m.jpg

 

No ale co zrobić, niby pudło, niby tylko na B1, tylko 2 lata, a strasznie się z nim zżyłem. Cóż, pierwsze auto to zawsze pierwsze auto, jakie by ono nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

img0318m.jpg

 

 

co to sa za fajne naklejeczki na aucie ? duzo osob tutaj ma podobne. To oznaka przynaleznosci do jakiejs grupy ? Maja jakies konkretne znaczenie ? :)

 

Mozna gdzies je nabyc ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj musiałem zaparkować obok bloku jako, że jestem poza domem. Dziś przez 20 minut "podziwiałem" odpryski/rysy na drzwiach (tak jest, na dwóch - po jednych z każdej strony) mojego samochodu powstałych na parkingu na skutek nie pieprzenia się z wysiadaniem kierowców z aut stojących obok ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiaj wrocilem o 6:30 rano do domu. 30 minut pozniej sasiad puka i mowi ze ukradziono mu jego auto. Bo stoje w miejscu gdzie on wczoraj wieczorem parkował.

 

RENAULT LAGUNA 2 po lifcie. Igla. Pewnie ukradziono na zamowienie albo jedzie juz na wschód... Jakas masakra. Jeszcze nie slyszalem zeby na naszym osiedlu auta kradli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wrocilem o 6:30 rano do domu. 30 minut pozniej sasiad puka i mowi ze ukradziono mu jego auto. Bo stoje w miejscu gdzie on wczoraj wieczorem parkował.

 

RENAULT LAGUNA 2 po lifcie. Igla. Pewnie ukradziono na zamowienie albo jedzie juz na wschód... Jakas masakra. Jeszcze nie slyszalem zeby na naszym osiedlu auta kradli...

Raczej w tym temacie Twój sąsiad i jego problemy nas nie obchodzą... Jakbyś nie zauważył temat brzmi "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.