Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z całym szacunkiemMetalMagnes,ale chyba coś Ci się pomerdalo... To zimowe szybciej się zużywają kiedy są użytkowane na suchym asfalcie(właśnie ze względu na ich skład mieszanki -są po prostu miękkie),zdecydowanie szybciej.Wiec warto letnie założyć jak najpóźniej,nawet gdy temp spadnie poniżej tych mocno zalecanych +7st.C. Ostatnio słyszałem ze to tylko marketingowe ble,ble, bo na suchym asfalcie letnie opony radzą sobie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas napisał/a:

ale tu też pierdoły gadasz takie..... myślisz,że na zimówkach nie wpadniesz w poślizg ??

No sorry ...ale zdecydowanie później niż na letnich, no zlituj się...

to się zgadza ... ale ten cytat mój jest wyrwany z kontekstu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracając o 23 jako, że było +3 stopnie postanowiłem zajechać na bezdotykową i zmyć zwykłą wodą trochę syfu. Jakież było moje zdziwienie jak podjechałem i widzę piękne ciemnogranatowe Audi A6 (może 2 letnie) i gościa myjącego lakier tą szczotą, której mimo zakazu większość używa do kół. Niestety odpuściłem sobie tłumaczenie, bo jak spojrzałem na kierowcę to wiedziałem, że to i tak nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj:

Mycie Mondeo szt 2 łacznie z nałorzeniem warstwy "wosków płynnych" + opłukanie C330 z błota (zrobiłem miejsce na nowe) + wysprzątanie w moim Mondku.

 

W między czasie kończyłem przystrajać dom. Jutro jeszcze dokończyć sosny Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie Mondeo szt 2 łacznie z nałorzeniem

ja dzisiaj nic nie zrobiłem ,ale mam takie ale ....

Andrzej10, zwróć uwagę na swoją pisownię bo zobacz ile błędów robisz :mrgreen:

bez urazy,ale zerknij na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.