Skocz do zawartości

EURO 2012


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

teraz się zacznie tłumaczenie, że trawa za wysoka, że padało, że piłka za okrągła, że ...

 

od lat to samo:

przed mistrzostwami - gadanie jak to będzie super, że kadra idealna, że nareszcie jesteśmy gotowi...

 

w trakcie - że przeciwnicy jednak lepsi, ale się poprawimy...

 

jak wypadamy z rozgrywek - dymisja trenera, kilka konferencji "że jeszcze nie nasz czas" i do kasy po premię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdanie dobrze grali. Co prawda z Czechami nie odpuścili w drugiej połowie tylko Czesi się dowiedzieli że muszą wygrać i nie wystarczy im tylko remis, wiadomo że jeśli chodzi o możliwości piłkarskie jesteśmy baaaaardzo do tyłu za Europą mamy zazwyczaj tylko po 4-5 bardzo dobrych piłkarzy którzy grają za granicą, piłkarze którzy grają w PL lidze niestety nie dorównują im potencjałem.Było wczoraj widać jak Błaszczykowski chce grać i jako jedyny walczył o piłkę. Jeśli chodzi o odejście Smudy hmmm trochę mi szkoda tego co już stworzył wiadomo ustawienie z Czechami trochę marne bo mieliśmy grać z 3 napastnikami ale ogólnie dobry zespół mieliśmy teraz przyjdzie nowy i zacznie od nowa wszystko kształtować zobaczymy może będzie lepiej kto wie? Na koniec dodam tylko tyle jeśli na samej górze się nic nie zmieni to polska piłka dalej będzie sto lat za murzynami (nie obrażając nikogo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie są winni rodziny ale jakbyś ty chciał wystawić auto na kompleksowe mycie i korektę to nie chciałbyś żeby rodzina była na miejscu i patrzyła jak robisz mega detailing na aucie tak jak to zrobiło we are 4 detailing? też rodzina wspierała chłopaków jak walczyli z samolotem.

 

p.s. Leo mówił jak odchodził że nie będzie pracował z osobami którzy tylko się oglądają za alkoholem Lato do zwolnienia i to natychmiast!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie biletów

Dla mnie te bilety to największa patologia Euro. Ja i inni byli reprezentanci nie zostaliśmy zaproszeni przez PZPN na żaden mecz. Mam szczęście, że przyjaźnię się ze Zbigniewem Bońkiem i on zaprosił mnie do loży VIP. Spotkałem tam premiera Donalda Tuska, byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Porozmawialiśmy, bo oni kibicują reprezentacji od lat, więc się znaliśmy już wcześniej. I kogo jeszcze spotkałem? Zbigniewa Koźmińskiego z darmowymi biletami do loży VIP. To dla byłych reprezentantów biletów nie ma, a dla Koźmińskiego są? Kim ten pan jest i co zrobił dla polskiej piłki? Drugi przykład. Rudolf Bugdoł, szef śląskiego okręgu, z całą świtą i połową rodziny. Były tam zaproszone osoby nie mające nic wspólnego z piłką, albo zamieszane w korupcję. Jestem oburzony, bo przez takie układy wielu byłych piłkarzy nie mogło przyjść na mecz. Nie zaproszono żadnego trenera z Ekstraklasy żeby się uczył i podpatrywał, a chcemy, żeby nasz piłka się rozwijała. Widziałem darmowe bilety, które krążyły później w handlu. Ja się pytam, kto te bilety rozdawał i na jakiej zasadzie? Czas zrobić czystkę w tym PZPN, przegonić tę zaściankową szlachtę, bo inaczej nigdy nie zrobimy kroku do przodu.

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/fran ... tykul.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem chyba rok temu, że Tusk szykuje Bońka do rozwalenia PZPNu po Euro. ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

Od kogo?

 

Znając polskie realia, w PZPN wielka czystka będzie polegała na tym, że polecą ze 2-3 głowy, a reszta zostanie. To jak z "rządem", dopadli do koryta i trzymają się jak mogą. Bardzo bym chciał żeby ktoś zrobił z tym bagnem - jakim jest PZPN w obecnej postaci - porządek. Może moje dzieci/wnuki tego dożyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję uprać koszulki i szaliki. Ładnie wyprasować i ułożyć w szafie. Przystąpić do dnia codziennego. W dyscyplinie "doping i wiara narodowa" mamy bankowo puchar wszechświata

 

a ja proponuję nie robić wioski tylko jak ktoś już zdecydował się na założenie szalika/flagi na auto, to niech jeździ do końca mistrzostw. W końcu oprócz kibicowania reprezentacji flaga narodowa oznacza też kraj w którym mieszkamy i w którym odbywają się zawody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.