Skocz do zawartości

EURO 2012


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam nadzieje, że chłopaki jutro sobie odbiją

 

taaaaaaa chyba nerki :/

 

Ukraincy wczoraj pokazali jak należy grać z lepszym zespołem (w naszym przypadku to wszyscy uczestnicy EURO są lepsi) - pełne zaangażowanie, amicja, presing, brak strachu i tak przez ponad 90 minut a nie 20 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełne zaangażowanie, amicja, presing, brak strachu i tak przez ponad 90 minut a nie 20 ....

Jak najbardziej się zgadzam :good:

Polska - Rosja to bedzie inny mecz niż z Czechami, tam grali szybkie prostopadle piłki oba zespoły od bramli do bramki, brak gry w środku pola, a myślę że Smuda nastawi się na totalna obronę i mam nadzieję, że nasze chlopaki im nie odpuszczą - pozostaje tylko wierzyć ;) Jeżeli nie jesteśmy dobrzy technicznie to należy ostrroo walczyć na boisku, tak jak pisze kolega wyżej.

 

A propos Ukrainy: Zauważcie jedno, jak szybko dokonali zmiany strzelca bramek dla Ukrainy, strzelił 2 gole - zrobił swoje i zszedł, trener go oszczędza na resztę spotkać, a nasz Smuda nie zrobił nawet zmiany, a należało ruszyć ten motor, który w 2 połowie się "zakrztusił" - od razu jak byliśmy w przewadze 1 gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy w meczu otwarcia strzelili pierwszą i ostatnią bramkę w tych mistrzostwach...

z ruskimi nie mamy szans, rozniosa nas bardziej niż czechów, czesi odbiją sobie na nas mecz z ruskimi i też dostaniemy po dupie...

no chyna że UEFA zmieni zasady gry i mecz będzie miał tylko jedną połowę, bo na tyle to nam jeszcze sił starczy !!

 

co tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.