Skocz do zawartości

EURO 2012


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I z Rosją i z Czechami plecaki niestety. Baardzo chciałbym napisać, że będzie inaczej ale niestety nie będzie. I nie chodzi tylko o dzisiejszy mecz bo to było wiadome już wcześniej. Boenish, Polanski i Obraniak nie zagrali 90 minut w tym sezonie (razem wzięci;) ).

 

Z resztą każdy, kto chociaż trochę śledzi losy reprezentacji widzi jak to wygląda ...

 

Najlepszy był tekst J. Dudka w przedmeczowym studio. Chodzi mi dokładanie o "team spirit" :D , że jest.

 

Właśnie go nie ma, bo jak ma być jak się wyrzuca charakternych chłopaków (Żewłakow, Boruc, Peszko). Zdanie mam o nich jakie mam, źle zrobili, i tyle. Ale, że powinni być w kadrze też nie mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, zremisowaliśmy cudem i to z niemałą pomocą arbitra bo wiwekszosc meczy otwarcia z zasady kończy się remisem.

Jeśli chodzi o karny to gdyby grecki zawodnik choć trochę przyłożył się to strzału, Tytoń nie miałby szans i dalej poszłoby z górki.

 

Mnie zastanawia co się będzie działo po meczu PL vs RU :D:D:D

Przewiduje 2 opcje:

- przegrana PL z kretesem i zadyma taka że będzie musiało interweniować wojsko albo sam Jaruzelski i Gorbaczow (najbardziej prawdopodobne) :mrgreen:

do tego uwagi w stylu że "to był zamach" :mrgreen:

- remis polityczny

 

Niestety jeśli chodzi tolerancję to jesteśmy w średniowieczu i byle porażka i już zaczynają się burdy.

A to przecież tylko piłka.

 

Moje typy wygranych na najbliższe mecze:

Holandia

Niemcy

Włochy

Chorwacja

Francja

 

Nasze wyjście z tej najsłabszej grupy ?

Mission impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- przegrana PL z kretesem i zadyma taka że będzie musiało interweniować wojsko albo sam Jaruzelski i Gorbaczow (najbardziej prawdopodobne) :mrgreen:

 

ja to samo przewiduje, wystarczy poczytać niezależna.pl, żeby zobaczyć ile nienawiści jest do Rosjan...

 

zobaczymy co się jutro będzie działo jak prawdziwi Polacy trafią na grupę pijanych Rosjan.... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy w meczu otwarcia strzelili pierwszą i ostatnią bramkę w tych mistrzostwach...

z ruskimi nie mamy szans, rozniosa nas bardziej niż czechów, czesi odbiją sobie na nas mecz z ruskimi i też dostaniemy po dupie...

no chyna że UEFA zmieni zasady gry i mecz będzie miał tylko jedną połowę, bo na tyle to nam jeszcze sił starczy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy w meczu otwarcia strzelili pierwszą i ostatnią bramkę w tych mistrzostwach...

z ruskimi nie mamy szans, rozniosa nas bardziej niż czechów, czesi odbiją sobie na nas mecz z ruskimi i też dostaniemy po dupie...

no chyna że UEFA zmieni zasady gry i mecz będzie miał tylko jedną połowę, bo na tyle to nam jeszcze sił starczy !!

 

oja, i może jeszcze euro "zabiorom" :wallbash:

 

jak masz taki dar jasnowidzenia to, podrzuć numery do totolotka. Widzisz podtytuł w temacie - kibicujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy w meczu otwarcia strzelili pierwszą i ostatnią bramkę w tych mistrzostwach...

z ruskimi nie mamy szans, rozniosa nas bardziej niż czechów, czesi odbiją sobie na nas mecz z ruskimi i też dostaniemy po dupie...

no chyna że UEFA zmieni zasady gry i mecz będzie miał tylko jedną połowę, bo na tyle to nam jeszcze sił starczy !!

 

oja, i może jeszcze euro "zabiorom" :wallbash:

 

jak masz taki dar jasnowidzenia to, podrzuć numery do totolotka. Widzisz podtytuł w temacie - kibicujemy ;)

 

nie jestem jasnowidzem tylko realistą...

 

co do numerów totka, ja zawsze mam szóstkę !!! po jednym trafieniu w sześciu zakładach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.