Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mało śmieszne, ale prawda http://demotywatory.pl/35...-demotywatorowi

 

Cała prawda!!

 

Polska już nie istnieje otwórzcie oczy.

To jest kolejny rozbiór.

Sorki za OT ale mnie to strasznie wk.... :zly:

 

Mam podobne zdanie ale jak tłumaczę wszystkim co te pier...e PO robi to wszyscy nie nie nie mam racji :/

 

Zawsze powtarzam OK OK pogadamy za 2-3 lata jak przyjdziecie pożyczyć na chleb.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to te wszystkie partie itd., które są w Sejmie to typowe partie Władzy (żeby nie powiedzieć socjalistyczne). Kiedyś (sześć-siedem lat temu) myślałem, że PO to naprawdę partia liberalna (przynajmniej gospodarczo), ale teraz wiem jak bardzo się myliłem. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

 

Oj jak dobrze, ze choć tutaj są normalni ludzie, widzący są się dzieje w Naszym kraju :good:

 

tak tak narzekacie i "widzicie" wszyscy co się dzieje, a co z tym zrobicie ? PO nadal u włądzy. To kto na nich głosuje ? kiedys byla "kampania" zabierz babci dowód zeby nie glosowala na PIS - teraz przydalaby sie kampania zabierz dowod "otumanionym" znajomym i rodzinie zeby nie glosowali na PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, spoko...Komorowski poleciał przywieźć więcej china, niedługo będziemy ich sługusami :/

nie wiem po kiego grzyba po nich leci jak w polsce rośnie bezrobocie i ludzie rpacy nie mają !!

a ja od pół roku znaleść roboty nie moge, bu umowy śmieciowe czyli zlecenia samozatrudnienie, i np tylko prowizjna. Generalnie to co sie dzieje od jakiś 2 lat na rynku pracy to są cyrki, nigdy nie miałem problemów z pracą a teraz masakra. Zresztą wielu moich znajomych nie ma roboty i nie mogą znalesć. Codziennie wysyłam po kilkanaście-dziesiąt CV i nic. Znajomy jak znajdzie robote to po znajomości ;-/

 

Mam podobne zdanie ale jak tłumaczę wszystkim co te pier...e PO robi to wszyscy nie nie nie mam racji :/

 

Zawsze powtarzam OK OK pogadamy za 2-3 lata jak przyjdziecie pożyczyć na chleb.......

 

Dlatego głosowałem na palikota w nadzieji że coś im namiesza w partiach, a co będzie to sie dopiero okaze ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po kiego grzyba po nich leci jak w polsce rośnie bezrobocie i ludzie rpacy nie mają !!

a ja od pół roku znaleść roboty nie moge, bu umowy śmieciowe czyli zlecenia samozatrudnienie, i np tylko prowizjna. Generalnie to co sie dzieje od jakiś 2 lat na rynku pracy to są cyrki, nigdy nie miałem problemów z pracą a teraz masakra. Zresztą wielu moich znajomych nie ma roboty i nie mogą znalesć. Codziennie wysyłam po kilkanaście-dziesiąt CV i nic. Znajomy jak znajdzie robote to po znajomości ;-/

Dziwne, wszyscy z mojego roku jakoś mają pracę już i to w 90% jest to praca w zawodzie.

Może zgłoś się do jakiegoś punktu po pomoc w napisaniu CV? Wiem z doświadczenia, że wygląd CV ma ogromne znaczenie.

Swoją drogą, Polska to dzinwy kraj- wszędzie czytam ludzi narzekających na to, że pracy nie ma a z drugiej strony masa znajomych przedsiębiorców narzeka na brak pracowników chcących pracować;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony masa znajomych przedsiębiorców narzeka na brak pracowników chcących pracować;/

 

o paaanie jakie cyrki były jak my szukalismy pracownika :lol: pan to chciał w piątek wczesniej wychodzić bo na działeczke wieczorem ze szwagrem i w poniedziałek pozniej przychodzic bo po działeczce wytrzezwiec trzeba :D albo popracowali dwa dni i stwierdzali, ze za ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wszyscy z mojego roku jakoś mają pracę już i to w 90% jest to praca w zawodzie.
moze jesteś na po jakiejś politechnice albo innych technicznych to znajdziesz prace. Ja na poaństwowe uczelnie nie mogłem sobie pozwolić zaocznie bo mnie nie było stać. Bo uczelnie rządały opłaty pół roku z góry czyli 3 tys. A ja nie miałem i nie było skad pozyczyć nawet wiec pozostało sie w czarnej d..e
Może zgłoś się do jakiegoś punktu po pomoc w napisaniu CV? Wiem z doświadczenia, że wygląd CV ma ogromne znaczenie.

CV mam napisane przez takowy punkt wiec jest ok :)

Swoją drogą, Polska to dzinwy kraj- wszędzie czytam ludzi narzekających na to, że pracy nie ma a z drugiej strony masa znajomych przedsiębiorców narzeka na brak pracowników chcących pracować;/

nie wiem jak Twoi znajomi, ale ja chodząc po rozmowach o prace, swego czasu chodziłem na nie jak po bułki codziennie to proponują :

-umowa zlecenie - pensja z prowizji - głównie sprzedawanie jakiś badziewi- jeżdzenie własnym transporttem i inne dziwne wymagania gdzie jak nie sprzedasz to koszty są Twoje

- umowa przez pośrednictwo pracy - umowy tygodniowe- i co tydzień sie zastanawiasz czy bedziesz miał w poniedziałek robote - ale z braku laku pensja pewna wiec pracuje tak gdy sie tylko odezwią

- Umowy o dzieło - tez dziwny rodzaj umowy bo nie masz ubezpieczenia chyba ze sobie sam zapłacisz

- samozatrudnienie- otwórz pan firme i sprzedawaj- opcja moze fajna jak sie ma 10 tys na jakieś 3 miesiące jeżdzenia i budowania sobie bazy klientów.

 

Generalnie ktoś pewnie powie że jak sie nie chce pracować to sie pracy nie znajdzie. Ja sie łapie wszędzie gdzie sie da bo musze pracowac. Ostatni rzykład jak pracowałem na budowie. Firma wielka, stawiaja hotel i tak, Tydzień pracy pan na koniec mówi że pieniądze będą w poniedziałek, następny tydzien znowu kasy nie ma. I tak pan wisi kilkudziesięciu osobom po 3 tys kazdemu i żadnego kontaktu. Ehh i tak jest prawie zawsze jak gdzieś pójde robić na budowe bo dobre pieniadze.

 

Dla mnie najdziwniejszym rozwiązaniem w naszym państwie jest fakt że jak chce popracować na nocnych inwentaryzacjach w marketach na jedną noc. To musze:

- pojechać do urzędu pracy i sie wyrejestrować ( trace ubezpieczenie )

- podpisać umowe o dzieło ( ubezpieczenia brak wiec jak coś sie stanie to płace z własnej kieszni)

- następnego dnia po pracy pojechać i sie zarejestrować spowrotem wypełniając od nowa wszystkie papiery rejestracyjne, czyli cały dzień w głowy, przynajmniej przy kolejkach w łodzi.

 

Dla mnie paranoja bo zarobisz przez noc 60 zł na ręke z ryzykem ze nie jesteś ubezpieczony i 2 dni załatwiania tego w urzędzie. Jak by nie można tego załatwić przez teelfon ze od tego do tego ndia mam umowe koncze ją i znowu mi płacą ubezpieczenie.

 

Moze długi wywód ale strasznie mnie wkur...a ta papierkologia w urzędach pracy, jak człowiek chce pracować to problemy. Jak nie masz prawa do zasiłku to "odchaczanie" co 4 miesiące. Jak miałem prawo do zasiłku to co 3 tygodnie musiałem stać w kolejce a i tak nic nie mieli mi do zaoferowania

 

Wiem że może ten cały post dziwnie zabrzmi i ktoś powie że nie chce pracowac i tyle. Ale uwiezcie mi ze ja robie wszystko żeby tą prace mieć bo dla mnie siedzienie w domu jest gorsze niż praca. MASAKRA ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.