Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś dla mnie pisze, że weźmie RSa i będzie go tankować tylko w nocy jak nikt nie będzie widział, to znaczy, że ma małego penisa a nie dlatego, że gaz może źle wpłynąć na silnik. I dobrze, że tak sądzi. Bo nie wpływa.

 

:good:

 

+1

 

yukon - są wyłącznie 2 możliwości ale to już ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak to zobaczyłem to nie mogłem znaleźć słów by to opisać teraz troche ochłonąłem :idea: więc zapytam apropo poprzedniego linku :

 

powiedzcie jak jest z poduszkami w takim fantazyjnym wozie?? niby pisze ze wszystkie sprawne- podłączone.... ale czy zadziałają tak jak należy w razie W ???? :?

scaled.php?server=838&filename=dscf2113rj.jpg&res=medium

 

 

dopasowanie zegraór przeszło ich poczucie smaku, gustu, inteligencję i zdolności manualne

scaled.php?server=543&filename=dscf2072x.jpg&res=medium

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jak jest z poduszkami w takim fantazyjnym wozie?? niby pisze ze wszystkie sprawne- podłączone.... ale czy zadziałają tak jak należy w razie W ???? :?

 

Gdzieś czytałem w swojej książce obsługowej że na plastik gdzie są poduchy nie można przyklejać folii naklejek itp więc obszycie skórą czy innym materiałem to już hardkor ale z drugiej strony one wybuchają z taką mocą że raczej dały by radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są

świeżo po kłótni. Nagle żona spostrzega stadko świń i pyta pogardliwie męża:

- Twoja rodzina?

- Tak, teściowie!

 

Zmarła teściowa. Na ceremonii pogrzebowej zięć klęczy i tuli się do policzka teściowej... Żałobnicy znając napięte relacje zięcia z teściowa podchodzą i pytają...

- widzę ze pogodziłeś się z teściową przed jej odejściem...

- nie, nie oto chodzi... jak się dowiedziałem wczoraj, że umarła to piłem ze szczęścia z kumplami cala noc, a teraz mnie tak głowa napier @#$.. a ONA taka zimniutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.